• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » شهریه ترم تابستان دانشگاه آزاد افزایش پیدا نمی کند
  کد خبر : 1863899

  شهریه ترم تابستان دانشگاه آزاد افزایش پیدا نمی کند

  شهریه ترم تابستان دانشگاه آزاد افزایش پیدا نمی کندReviewed by Iranvij-1 on Jun 2Rating: مجتبی علوی فاضل سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص افزایش شهریه این دانشگاه گفت: افزایش شهریه متغیر دانشجویان موجود دانشگاه از مهرماه ۹۵ طبق روالی که از گذشته در دانشگاه بوده اعمال می شود و برای آنها شهریه ثابت افزایش پیدا نمی…

  شهریه ترم تابستان دانشگاه آزاد افزایش پیدا نمی کندReviewed by Iranvij-1 on Jun 2Rating:
  ۱۶
  مجتبی علوی فاضل سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص افزایش شهریه این دانشگاه گفت: افزایش شهریه متغیر دانشجویان موجود دانشگاه از مهرماه ۹۵ طبق روالی که از گذشته در دانشگاه بوده اعمال می شود و برای آنها شهریه ثابت افزایش پیدا نمی کند.
  وی با بیان اینکه تنها شهریه متغیر دانشجویان موجود دانشگاه می تواند حداکثر به میزان ۱۵ درصد افزوده شود، ‌ادامه داد: این افزایش شهریه حتی در ترم تابستان جاری وجود ندارد.
  سخنگوی دانشگاه آزاد با تاکید بر اینکه سقف افزایش شهریه متغیر حداکثر تا ۱۵ درصد است، یادآور شد: طبق مصوبه هیات های امنای استانی این اختیار به استان ها داده شده که افزایش شهریه در رشته محل های استان از صفر تا ۱۵ درصد اعمال شود. به همین سبب ممکن است با تشخیص استان ها شهریه متغیر دانشجویان فعلی یک رشته محل هیچ گونه افزایشی نداشته و یک رشته محل حداکثر تا ۱۵ درصد شهریه آن افزایش پیدا کند.
  وی گفت: دانشگاه آزاد علیرغم داشتن مجوز افزایش ۱۵ درصدی کل شهریه برای تمامی رشته محل ها، این افزایش را به خاطر حمایت و کمک به خانواده دانشجویان اعمال نکرد.
  به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، علوی فاضل تحقق بخشی از درآمدهای دانشگاه را از محل فعالیت های سرمایه گذاری و اقتصادی دانش بنیان دانست و اعلام کرده بود که با این توان به جای افزایش کل شهریه تنها شهریه متغیر افزایش پیدا می کند، اگر چه این اقدام موجب کاهش درآمد حدود ۲۰۰ میلیارد تومانی سالانه دانشگاه از محل شهریه شده و در طی دو سال دانشگاه آزاد از دریافت حدود ۴۰۰ میلیارد تومان شهریه قانونی خودداری کرد.
  منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.