• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصاد داخلی , اقتصادی » افت یک درصدی شاخص بورس در هفته دوم خرداد
  کد خبر : 1863878

  افت یک درصدی شاخص بورس در هفته دوم خرداد

  افت یک درصدی شاخص بورس در هفته دوم خردادReviewed by Aryan♥ on Jun 2Rating: شاخص بورس با ۷۶۹ واحد کاهش در هفته گذشته معادل یک درصد افت را به ثبت رساند. در هفته ای که گذشت تعداد ۴۵۴۱ میلیون سهم حق تقدم به ارزش ۹۴۷۸ میلیارد ریال در ۳۵۴ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت…

  افت یک درصدی شاخص بورس در هفته دوم خردادReviewed by Aryan♥ on Jun 2Rating:

  ۷۹۱۵۴_۵۶۴

  شاخص بورس با ۷۶۹ واحد کاهش در هفته گذشته معادل یک درصد افت را به ثبت رساند.

  در هفته ای که گذشت تعداد ۴۵۴۱ میلیون سهم حق تقدم به ارزش ۹۴۷۸ میلیارد ریال در ۳۵۴ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب ۲۴.۳، ۱۲.۲ و ۲۰ درصد افزایش را نسبت به هفته قبل تر نشان می دهد.
  ارزش معاملات نرمال هم در این مدت به ۹۴۷۸ میلیارد ریال و حجم معاملات معاملات نرمال به ۴۵۴۱ میلیون سهم رسید که به ترتیب با ۱۲.۲ و ۲۰ درصد افزایش همراه شدند. تعداد ۱۸۹۷۷۲ برگه اوراق مشارکت نیز به ارزش ۱۹۳ میلیارد ریال معامله شد که به ترتیب ۶۷.۸ و ۶۷.۳ درصد کاهش را نشان می دهد.
  این گزارش می افزاید: شاخص کل هم در هفته گذشته با ۷۶۹ واحد کاهش معادل یک درصد افت کرد و به رقم ۷۶۰۸۴ واحد رسید. شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۷۵۳ واحد کاهش به رقم ۵۳۲۲۲ واحد و شاخص بازار دوم با ۴۰۶ واحد ریزش به عدد ۱۶۶۴۸۲ واحد رسیدند که به ترتیب ۱.۴ و ۰.۲۴ درصد کاهش را نشان می دهد.
  گروه های محصولات کاغذی هم با ۱۰.۰۹ درصد، محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر با ۴.۱۴ درصد، ابزار پزشکی، اپتیکی و اندازه گیری با ۴.۰۷ درصد، ساخت دستگاه ها و وسایل ارتباطی با ۲.۱۲ درصد و استخراج سایر معادن با ۲.۰۱ درصد بیشترین تغییر مثبت در شاخص را نسبت به سایر گروه ها در هفته ای که گذشت به خود اختصاص دادند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.