• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » سه بسته سفری به عتبات عالیات ویژه ماه رمضان
  کد خبر : 1863872

  سه بسته سفری به عتبات عالیات ویژه ماه رمضان

  سه بسته سفری به عتبات عالیات ویژه ماه رمضانReviewed by Iranvij-1 on Jun 2Rating: محسن نظافتی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و از آنجا که میخواهیم زائران روزه های خود را به طور کامل…

  سه بسته سفری به عتبات عالیات ویژه ماه رمضانReviewed by Iranvij-1 on Jun 2Rating:
  ۱۲
  محسن نظافتی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و از آنجا که میخواهیم زائران روزه های خود را به طور کامل بگیرند سه بسته ویژه سفری عتبت برای این ایام در نظر گرفته شده است.
  وی در ادامه افزود: بر همین اساس، متقاضیان اعزام به عتبات در ماه رمضان می توانند در قالب بسته های سفری ۷، ۱۴و  ۲۲روزه به عراق اعزام شوند.
  نظافتی تصریح کرد: در دو بسته سفری ۱۴و ۲۲ روزه زائران با اقامت بیشتر از ده روز در شهرهای زیارتی می توانند روزه های خود را بگیرند اما در بسته هفت روز امکان روزه گرفتن وجود ندارد.
  مدیرکل عتبات عالیات سازمان و زیارت یادآور شد: قیمت های اعزام به عتبات در ماه رمضان بسته به نوع زمینی یا هوایی بودن سفر بین ۱۰تا ۱۵درصد کاهش یافته است.
  نظافتی با بیان اینکه احتمال کاهش اعزام در ماه رمضان وجود دارد، تاکید کرد: ما به تعداد اعزام های قبل ماه رمضان،  کاروان برای این ایام در نظر گرفته ایم اما اگر با توجه به شرایط ویژه ماه رمضان احتمال استقبال کم و به تبع آن کاهش اعزام وجود دارد.
  منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.