• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آفریم هلوی؛ ایران تهدیدی برای موجودیت اسرائیل نیست
  کد خبر : 1863768

  آفریم هلوی؛ ایران تهدیدی برای موجودیت اسرائیل نیست

  آفریم هلوی؛ ایران تهدیدی برای موجودیت اسرائیل نیستReviewed by Iranvij-1 on Jun 2Rating: «آفریم هلوی» رئیس اسبق موساد گفت ایران تهدید موجودیتی را متوجه رژیم صهیونیستی نمی کند. «آفریم هلوی» در پاسخ به این اظهارات «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی که توافق هسته ای ایران و ۱+۵ را تهدیدی برای بقای رژیم صهیونیستی خوانده…

  آفریم هلوی؛ ایران تهدیدی برای موجودیت اسرائیل نیستReviewed by Iranvij-1 on Jun 2Rating:

  ۴

  «آفریم هلوی» رئیس اسبق موساد گفت ایران تهدید موجودیتی را متوجه رژیم صهیونیستی نمی کند.

  «آفریم هلوی» در پاسخ به این اظهارات «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی که توافق هسته ای ایران و ۱+۵ را تهدیدی برای بقای رژیم صهیونیستی خوانده بود گفت: هیچ تهدیدی برای موجودیت اسرائیل وجود ندارد از جمله از سوی ایران.

   

  وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا رژیم اسرائیل سلاح اتمی دارد یا خیر در اظهار نظری عجیب گفت: به عنوان کسی که رئیس سرویس اطلاعاتی بوده است من نباید خبر داشته باشم که اسرائیل سلاح اتمی دارد یا خیر.

   

  گفتنی است رژیم صهیونیستی سیاست ابهام هسته ای در خصوص سلاح اتمی را دنبال می کند بطوریکه با وجود اظهارات کارشناسان مبنی بر اینکه این رژیم ۲۰۰ کلاهک اتمی در اختیار دارد این رژیم این مسئله را نه تایید و نه رد می کند.

   

  البته مردخای وانونو افشاگر مسائل هسته ای اسرائیل که در تاسیسات هسته ای دیمونا کار می کرد از وجود بمب هسته ای این رژیم خبر داده بود. همچنین ایهود المرت نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی از وجود بمب اتمی توسط این رژیم خبر داده بود که در تعارض با سیاست سنتی این رژیم مبنی بر ابهام هسته ای است.

  منبع : جام نیوز

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.