• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » راه اندازی سامانه ۴ رقمی ۴۳۲۷ برای سالمندان
  کد خبر : 1863716

  راه اندازی سامانه ۴ رقمی ۴۳۲۷ برای سالمندان

  راه اندازی سامانه ۴ رقمی ۴۳۲۷ برای سالمندانReviewed by Iranvij-1 on Jun 1Rating: امید بهشتی مدیر اجرایی خط زندگی در خصوص راه اندازی شماره تلفن ضروری برای استفاده روزمره سالمندان اظهار داشت: خط زندگی به صورت ۲۴ ساعته در حال فعالییت است. وی افزود: این مرکز با همکاری سازمان بهزیستی کشور، اداره سلامت شهرداری تهران…

  راه اندازی سامانه ۴ رقمی ۴۳۲۷ برای سالمندانReviewed by Iranvij-1 on Jun 1Rating:
  ۳۲
  امید بهشتی مدیر اجرایی خط زندگی در خصوص راه اندازی شماره تلفن ضروری برای استفاده روزمره سالمندان اظهار داشت: خط زندگی به صورت ۲۴ ساعته در حال فعالییت است.
  وی افزود: این مرکز با همکاری سازمان بهزیستی کشور، اداره سلامت شهرداری تهران ، وزارت بهداشت ، بنیاد بیماری های نادر ایران ، و همکاری بیش از ۵۰ مرکز تخصصی مشغول فعالییت است.
  مدیر اجرایی خط زندگی با بیان اینکه سالمندان و خانواده های آنها می توانند درخواست خود را با این سامانه مطرح و از خدمات مورد لازم بهره مند شوند، بیان کرد: تمامی مجموعه های خدماتی که از طریق خط زندگی هماهنگ می شوند موظف هستند با تخفیف ویژه برای سالمندان ارائه خدمت کنند، چرا که در تمامی مراحل بر عملکرد آنها نظارت دائمی و مستمر وجود دارد .
  بهشتی بیان کرد: استفاده از خدمات این سامانه نیازمند ثبت نام نبوده و تمامی فرایند کاری برای سالمندان رایگان است.
  وی در خصوص بهره مندی سالمندان از این طرح در شهرستان ها مطرح کرد: هموطنان شهرستانی می توانند با تماس با تلفن ۴ رقمی ۴۳۲۷ ، مجموعه فعالیت های که در تهران دارند را با برنامه ریزی به انجام رسانند.
  به گفته بهشتی تا کنون بیش از ۳۰۰۰ نفر از خدمات رایگان خط زندگی بهره مند شده اند.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.