• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » کتاب درسی باطله تحویل بدهید؛ لوازم التحریر هدیه بگیرید
  کد خبر : 1863535

  کتاب درسی باطله تحویل بدهید؛ لوازم التحریر هدیه بگیرید

  کتاب درسی باطله تحویل بدهید؛ لوازم التحریر هدیه بگیریدReviewed by Iranvij-1 on Jun 1Rating: به گزارش ایران ویج و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، محمد علی شعبانی با اعلام این مطلب افزود: در راستای تحقق طرح “آسمان آبی زمین پاک”، دانش آموزان هنگام مراجعه به مدرسه جهت دریافت کارنامه، کتب درسی سال…

  کتاب درسی باطله تحویل بدهید؛ لوازم التحریر هدیه بگیریدReviewed by Iranvij-1 on Jun 1Rating:

  ۵

  به گزارش ایران ویج و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، محمد علی شعبانی با اعلام این مطلب افزود: در راستای تحقق طرح “آسمان آبی زمین پاک”، دانش آموزان هنگام مراجعه به مدرسه جهت دریافت کارنامه، کتب درسی سال گذشته را به نیروهای بازیافتی که در مدرسه مستقرند تحویل داده و به ازای آن لوازم التحریر دریافت می کنند.

  وی یادآور شد: در راستای اجرای این طرح؛ کودکان به صورت عملی با مبحث تفکیک پسماند و مسایل بازیافت آشنا شده و مشارکت در مسایل شهری را تمرین می کنند.

  به گفته معاون شهردار منطقه ۷، اداره بازیافت منطقه در طی سال تحصیلی با اجرای برنامه های مختلف آموزشی و هنری بازیافت در مدارس؛ ضمن ارائه آموزشهای لازم و فرهنگسازی در این زمینه، کودکان و نوجوانان را برای مشارکت و همکاری با مدیریت شهری تشویق می کند.

  وی با اشاره به دیگر اقدامات اجرا شده توسط این معاونت، تصریح کرد: پسماندهای الکترونیک شهروندان در مساجد سطح منطقه خریداری می شود و سود حاصل از آن در امور خیریه صرف خواهد شد.

  معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ خاطرنشان کرد: در راستای کمپین آسمان آبی زمین پاک با محوریت تفکیک پسماند در مبدأ طرح های ویژه و تشویقی جهت جمع آوری پسماند های خطرناک الکتریکی و الکترونیکی در این منطقه اجرا می شود.

  وی E-waste را یک واژه عمومی برای کلیه تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی معرفی کرد و اظهار داشت: این تجهیزات جزئی از دور ریزهای مصرف کنندگان بوده که شامل یخچال ها، اجاق های مایکروویو، انواع باطری ها، تلویزیون ها و کامپیوترها و اجزای آنها است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.