• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » دستور وزیرعلوم درباره تغذیه‌ دانشجویان در ماه‌ مبارک رمضان
  کد خبر : 1863532

  دستور وزیرعلوم درباره تغذیه‌ دانشجویان در ماه‌ مبارک رمضان

  دستور وزیرعلوم درباره تغذیه‌ دانشجویان در ماه‌ مبارک رمضانReviewed by Iranvij-1 on Jun 1Rating: رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: با توجه به همزمان شدن  ایام ماه مبارک رمضان با امتحانات دانشگاه ها وزیر علوم خطاب به روسای دانشگاه ها تاکید کرد در این ایام در بحث غذا به بهترین وجه عمل کنند.  ذوالفقار یزدان مهر…

  دستور وزیرعلوم درباره تغذیه‌ دانشجویان در ماه‌ مبارک رمضانReviewed by Iranvij-1 on Jun 1Rating:

  ۴

  رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: با توجه به همزمان شدن  ایام ماه مبارک رمضان با امتحانات دانشگاه ها وزیر علوم خطاب به روسای دانشگاه ها تاکید کرد در این ایام در بحث غذا به بهترین وجه عمل کنند.

   ذوالفقار یزدان مهر گفت: با توجه به همزمان شدن ایام امتحانات دانشجویان با ماه مبارک رمضان، محمد فرهادی وزیر علوم تحقیقات و فناوری در جلسه با روسای دانشگاه ها که روز گذشته در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار گردید، تاکید کرد تا دانشگاه ها خود را برای استقبال از ماه مبارک رمضان آماده کنند.

  وی درباره ارایه سحری و افطاری به دانشجویان خوابگاهی در ایام ماه مبارک رمضان افزود: برنامه ریزی در خصوص ارایه سحری و افطاری به دانشجویان خوابگاهی در ایام ماه مبارک رمضان برعهده دانشگاه ها است، و خود دانشگاه ها دراین زمینه برنامه دارند در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد صندوق رفاه دانشجویان ورود کرده و کمک خواهد کرد.

  رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: وزیر علوم خطاب به روسای دانشگاه ها تاکید کرد، دراین ایام در بحث غذا و خدمات رفاهی به بهترین نحو عمل کنند تا دانشجویان بتوانند هم به اعمال عبادی خود برسند، و هم امتحانات خود را به خوبی طی کنند.

   ماه مبارک رمضان از ۱۸ خرداد آغاز می شود و امتحانات دانشگاه‌ها براساس تقویم آموزشی که ارایه شده با این ایام همزمان است.

  منبع : خبرگزاری الف

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.