• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , برگزیده » تتلو برای پسر کاپیتان پرسپولیس پیام فرستاد
  کد خبر : 1860860

  تتلو برای پسر کاپیتان پرسپولیس پیام فرستاد

  تتلو برای پسر کاپیتان پرسپولیس پیام فرستادReviewed by Aryan on Oct 7Rating: امیر تتلو با انتشار تصویر گریان هانی نوروزی که عکس پدرش را در دست دارد، در صفحه اجتماعی خود نوشت: «الهى بمیرم گریه اى که قلبمو می لرزونه. عمو ببخش که مراسم بابا نیومدم چون بابات خیلى بزرگ بود و نمی خواستم حتى…

  تتلو برای پسر کاپیتان پرسپولیس پیام فرستادReviewed by Aryan on Oct 7Rating:

  امیر تتلو با انتشار تصویر گریان هانی نوروزی که عکس پدرش را در دست دارد، در صفحه اجتماعی خود نوشت: «الهى بمیرم گریه اى که قلبمو می لرزونه. عمو ببخش که مراسم بابا نیومدم چون بابات خیلى بزرگ بود و نمی خواستم حتى یک درصد تو مراسمش حاشیه درست شه.»

  وی ادامه داد: «فیلم مراسمشو دیدم قلبم ریش شد. اما تو هر وقت دوست داشتى به عمو محسن بگو بهم بگه بریم با هم فوتبال. بعدشم ناراحت نباش اصلا!! منم بابام فوت کرده اما باباها نمیمیرن و از اون بالا نگات می کنن!! تازه شدیم مثل هم خودتو بهش ثابت کن و خوشحالش کن!!»

  تتلو در ادامه تاکید کرد: «بابات یه قهرمان بود و کاپیتان یه تیم بزرگ پس باید توام کاپیتان بشى تو یه تیم بزرگو قهرمان بشى و خاطرش رو زنده نگه دارى. تو پسر اون پدرى و یه قهرمان تو وجودت دارى و با رفتن بابات قهرمان وجودت دو برابر شده پس خدا رو شکر کن و با قدرت و موفقیت باباتو خوشحال کن.

  این خواننده زیرزمینی در پایان نوشت: «قهرمانان آینده بدون شک فرزندان هادى عزیز خواهند بود. 

  امیر تتلو

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.