• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , برگزیده , گوناگون » سلاح مسلسل‌های خودکار در ارتش امریکا + عکس
  کد خبر : 1860779

  سلاح مسلسل‌های خودکار در ارتش امریکا + عکس

  ارتش امریکا برای اینکه از نیروی انسانی‌اش استفاده‌ی بهتری کند، سیستم جدیدی به اسم Tower Hawk را راه‌اندازی کرده است. در این سیستم، محوطه‌ای توسط یک اسلحه‌ای که از راه دور کنترل می‌شود زیر نظر گرفته می‌شود.

  سلاح مسلسل‌های خودکار در ارتش امریکا + عکسReviewed by Aryan on Oct 3Rating:

  Tower Hawk

  احتمالا اگر سربازی رفته باشید، از پست‌های‌تان به‌عنوان بدترین خاطرات سربازی‌تان یاد می‌کنید. پست دادن در ارتش امریکا هم کار ساده‌ای نیست. برای کنترل یک محوطه، چهار تا شش سرباز باید ۱۲ ساعت بی‌وقفه در ارتش امریکا پشت اسلحه‌ای پست دهند.

  ارتش امریکا فعلا به‌طور آزمایشی، این سیستم را در کمپ Fort Bliss تکزاس راه انداخته است. سیستم Tower Hawk، سربازها را با برج‌هایی که اسلحه‌هایی در آن قرار داده شده جایگزین می‌کند. این برج‌ها را می‌توان توسط شش سرباز و در مدتی کمتر از نیم ساعت در هر نقطه‌ای قرار داد. هر برج به یک Browning M-2 با کالیبر ۵۰ و یک ۳۳۸ Lapua مجهز است. البته هر سلاح دیگری را هم می‌توان به‌طور دلخواه جایگزین کرد.

  Tower Hawk

  از سوی دیگر، دو سرباز در مرکز کنترلی مقابل دو صفحه‌ی بزرگ می‌نشینند و منطقه‌ای را توسط این اسلحه‌ها تحت کنترل خود در می‌آورند. سربازها برای کنترل اسلحه‌ها هم از دسته‌ی بازی استفاده می‌کنند. در عکسی که توسط ارتش امریکا گرفته شده، این دسته یک کنترلر ایکس‌باکس ۳۶۰ است. سربازها توسط این دسته، می‌توانند اسلحه‌ها را به‌صورت ۳۶۰ درجه کنترل کنند. این اسلحه‌ها هم‌چنین به سیستم Joint All Hazard Command Control متصل هستند که می‌تواند بین نیروهای خودی و دشمن تمایز قایل شود و هم‌چنین به‌صورت خودکار دشمن را تعقیب کند.

  Tower Hawkمنبع: Gizmag

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.