• خرید vpn
  • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

    صفحه اصلی » مطالب برگزیده سایت , ورزشی » تشییع پیکر هادی نوروزی در استادیوم آزادی + عکس
    کد خبر : 1860579

    تشییع پیکر هادی نوروزی در استادیوم آزادی + عکس

    تشییع پیکر هادی نوروزی در استادیوم آزادی + عکسReviewed by Aryan on Oct 2Rating: برای تشییع پیکر هادی نوروزی که صبح امروز در ورزشگاه آزادی در حال برگزاری است چهره‌‌هایی مانند کعبی، افشارزاده، محمدخانی، رحیم یوسفی، کلانی، درخشان، نادر باقری، مناف هاشمی، مدیرروستا، بزیک، مومنی، عقیلی، رحمان احمدی، حجت الالسلام علیپور، پیوس، پرویز مظلومی، بائو،…

    تشییع پیکر هادی نوروزی در استادیوم آزادی + عکسReviewed by Aryan on Oct 2Rating:

    تابوت هادی نوروزی

    برای تشییع پیکر هادی نوروزی که صبح امروز در ورزشگاه آزادی در حال برگزاری است چهره‌‌هایی مانند کعبی، افشارزاده، محمدخانی، رحیم یوسفی، کلانی، درخشان، نادر باقری، مناف هاشمی، مدیرروستا، بزیک، مومنی، عقیلی، رحمان احمدی، حجت الالسلام علیپور، پیوس، پرویز مظلومی، بائو، امامی‌فر، گل‌محمدی، کریم باقری، جمشید زارع، حجت الاسلام مالک، عابدزاده، استیلی، رافت، پنجعلی، فتح الله زاده، بهداد سلیمی، سپهر حیدری، سجاد شهباززاده، روزبه شاه علی دوست، بهادر عبدی، معمارزاده، آشوبی، محمد منصوری، کلهر، وحید طالب لو، منوچهری، میداودی، رضا نوروزی، سعید رمضانی، ترابیان، حسین هدایتی، حسین ترابپور، استاندار مازندران، نکونام، ابوالقاسم‌پور از سرشناسان حاضر در ورزشگاه هستند.

    *حدود ۳۰ هزار هوادار پرسپولیس برای بدرقه نوروزی به خانه ابدی در ورزشگاه حضور دارند.

    *بازیکنان پرسپولیس گریه کنان همگی در ورزشگاه آزادی حضور دارند. محسن بنگر در این بین در گوشه‌ای نشسته و به تنهایی گریه می‌کند.

    *علی کریمی دور از سایر شرکت کنندگان مبهوت ایستاده و نظاره گر اتفاقات است.

    *همسر نوروزی در حالی که پیراهن شماره ۲۴ همسرش را به گردنش بسته با ناراحتی و گریه در چمن آزادی به مانند شادی‌های پس از گل هادی، به صورت نمادین به خوشحالی می‌پردازد که این کار او همگان را تحت تأثیر قرار داده است.

    *خانواده نوروزی با عکس‌های این بازیکن فقید در پیست آزادی دور افتخار زدند.

    *زمانی که بچه‌های نوروزی را به ورزشگاه آزادی آوردند، حاضران تحت تأثیر قرار گرفته و به شدت گریه کردند.

    *گریه‌های گل‌محمدی و کریم باقری بسیار ناراحت کننده است.

    *هواداران با شعار خداحافظ، کاپیتان با تعصب خداحافظ برای نوروزی شعار سر دادند.

    *در حالیکه قرار بود ساعت ۸:۳۰ این مراسم آغاز شود، هنوز پیکر نوروزی وارد ورزشگاه نشده است. جنازه نوروزی ساعت ۹ وارد ورزشگاه شد که هواداران شعار سر دادند واویلا واویلا شدیم ۱۰ نفره.

    *جمیت زیادی در خارج از ورزشگاه حضور دارند.

    *هواداران استقلال نیز برای تشییع جنازه نوروزی در ورزشگاه حضور دارند. یکی از آنها پشت بلندگو رفته و گفت همانطور که پرسپولیسی‌ها برای تشییع حجازی آمدند، ما هم برای بدرقه نوروزی آمده‌ایم.

     تی‌شرت‌هایی با عکس هادی نوروزی در بیرون از ورزشگاه در حال فروخته شدن به علاقه‌مندان به این بازیکن است.

    * در حالیکه که هواداران پرسپولیس در حال ورود به ورزشگاه آزادی هستند، تعداد زیادی از هواداران استقلال هم با پرچم و پیراهن‌های این تیم در حال ورود به ورزشگاه هستند.

    * جواد کاظمیان، مهرداد اولادی و حسین بادامکی ۳ بازیکن سابق پرسپولیس بودند که زودتر از سایرین به ورزشگاه آمده تا در این مراسم شرکت کنند.

    * بانوان هم همراه با آقایان با حضور در ورزشگاه آزادی آماده شرکت در مراسم تشییع پیکر کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس هستند.

    * با توجه به اینکه از روز گذشته قرار بود مراسم تشییع مرحوم نوروزی در ورزشگاه آزادی برگزار شود اما مطابق معمول ناهماهنگی‌هایی برای ورود خبرنگاران و اصحاب رسانه به داخل مجموعه آزادی وجود داشت.

    * تمامی اعضای پرسپولیس و کادرفنی این تیم در ورزشگاه آزادی حاضر شدند.

    * حمیدرضا سیاسی مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس، علی کریمی، احمدرضا عابدزاده، حمید استیلی، پایان رافت، یحیی گل محمدی، کریم باقری، محمد پنجعلی، مهدی رحمتی، ادموند بزیک و بهروز رهبری فرد در ورزشگاه حاضر شده‌اند.

    * برانکو سرمربی پرسپولیس با لباس مشکی در ورزشگاه حاضر شده و با حالی عجیب گریه می‌کند. همچنین کریم باقری هم بی‌تابی می‌کند و در حال گریه است.

    * لیدرهای پرسپولیس با لباس‌های مشکی حاضر شدند که شماره هادی نوروزی پشت پیراهن آنها حک شده است. 

    * مردم در ورزشگاه در حال نوحه‌خوانی و سینه‌زنی هستند.

    * جایگاهی در ورزشگاه آزادی تعبیه شده است که بنر بزرگی از نوروزی نصب شده و خانواده او در آنجا حاضر شده‌اند.

    * هواداران با شعار «نوروزی آپاچی» آن مرحوم را تشویق می‌کنند.

    * هواداران بنرهایی با شعارهای «خداحافظ با غیرت» و «خداحافظ کاپیتان» در دست دارند.


    باشگاه پرسپولیس به دنبال برگزاری مراسمی باشکوه برای تدفین نوروزی

    با پایان یافتن مراسم تشییع پیکر مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی مسئولان باشگاه پرسپولیس به محل ساختمان این باشگاه رفته تا جلسه فوری برگزار کنند.

    در این جلسه برخی مسئولان باشگاه پرسپولیس به سرپرستی علی اکبر طاهری سرپرست این باشگاه تشکیل جلسه خواهند داد تا با برنامه‌ریزی مناسب شرایط را برای بقیه بازیکنان پرسپولیس در مراسم فردا که خاکسپاری در شهرستان بابل است انجام دهند.

    قرا راست با برنامه‌ریزی‌هایی که صورت خواهد گرفت بازیکنان پرسپولیس فردا صبح راهی شهرستان بابل شوند تا در مراسم خاکسپاری کاپیتان فقیدشان شرکت کنند.

    بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در ساعت ۱۰ صبح مراسم تشییع پیکر مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس در استادیوم هفتم تیر شهرستان بابل برگزار خواهد شد و پس از آن پیکر این مرحوم به روستای کپورچال منتقل خواهد شد تا در این روستا که زادگاه هادی نوروزی بود دفن شود.

    با این حساب تمرین فردای تیم فوتبال پرسپولیس هم تعطیل اعلام خواهد شد و شروع تمرینات بسته به تصمیم کادر فنی این تیم دارد.


    فدراسیون والیبال درگذشت نوروزی را تسیلت گفت

    فدراسیون والیبال با ارسال پیامی درگذشت مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس را تسلیت گفت. اینجا کلیک کنید


    کریمی بر بالین علی پروین حاضر شد/ ناراحتی سلطان از غیبتش در مراسم تشییع مرحوم نوروزی

    علی کریمی پیشکسوت فوتبال کشورمان که صبح امروز در مراسم تشییع پیکر مرحوم هادی نوروزی شرکت کرده بود پیش از ظهر امروز با حضور در بیمارستان کسری به ملاقات علی پروین پیشکسوت فوتبال کشورمان رفت که از روز گذشته در بیمارستان بستری شده است.

    کریمی در این دیدار ضمن آرزوی سلامتی برای علی پروین ابراز امیدواری کرد وی هر چه زودتر سلامتی‌اش را به دست آورد. این دو همچنین دقایقی در خصوص هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس با یکدیگر صحبت کردند. پروین به کریمی گفت که از اینکه به دلیل کسالت نتوانسته در مراسم تشییع نوروزی حاضر شود ابراز ناراحتی کرد.

    کریمی هم از اخلاق نوروزی صحبت کرد و عنوان داشت که در چند سالی که با یکدیگر همبازی بودند بدی از او ندیده بود.

    علی پروین از روز گذشته به دلیل کسالت جزئی در بیمارستان کسری بستری شده و به احتمال فراوان طی امروز و فردا از بیمارستان مرخص خواهد شد.


    جلالی : فشار روانی وحشتناکی روی فوتبالیست‌ها، مربیان و داوران است/ شاید همه در مرگ نوروزی مقصر باشیم

    نباید از مرگ هادی نوروزی راحت بگذریم باید واکاوی عمیقی در این خصوص انجام شود تا مشخص شود چرا این عزیز دار فانی را وداع گفته است. فشار روانی وحشتناکی‌ روی بازیکنان، مربیان و حتی مدیران باشگاه‌های فوتبال وجود دارد. یکسال و نیم پیش هم یکی از بازیکنان فوتبال دست به خودکشی زده بود که پزشکان او را نجات دادند.

    جلالی با ارائه پیشنهادی به مسئولان صدا و سیما گفت: باید یک برنامه برای واکاوی مرگ هادی نوروزی روی آنتن برود. در برنامه ۹۰ یا حتی برنامه گفت‌وگوی ویژه شبکه ۲ با حضور کارشناسان حوزه سلامت، جامعه‌شناسی و ورزش مرگ کاپیتان پرسپولیس را واکاوی کنند. شاید در مرگ این عزیز همه مقصر باشیم.

    سرمربی سایپا تصریح کرد: چرا باید یک جوان رعنا در خواب از دنیا برود. فوتبالیست‌ها فشار روانی زیادی را تحمل می‌کنند. باید این مسئله واکاوی شود و نقش جامعه، هواداران، رسانه‌ها و اهالی فوتبال مشخص شود.


    مادر نوروزی : همه از هادی راضی بودند، امیدوارم خدا هم راضی باشد/پسرم از دست رفت

    دست همگی درد نکند که امروز برای بدرقه پسرم آمدند. وقتی این مردم را دیدم خوشحال شدم. پسرم از دست رفت، دیگر باید چه کاری انجام دهم؟ این جمعیت همیشه پشتیبان پسرم بود.

    وی ادامه داد: هادی با اخلاق و دوست داشتنی بود و واقعا پسر خوبی بود. همه مردم از هادی راضی هستند، امیدوارم خدا هم از او راضی باشد. چه کاری کنم؟ پسرم از دست رفت.


    سلیمی: نه تنها هواداران پرسپولیس که همه مردم عزادار شدند

    بهداد سلیمی در مراسم تشیع پیکر هادی نوروزی گفت:یک جوان خوب را از دست دادیم. او کاپیتان پرسپولیس بود و نه فقط همه هواداران این تیم که همه مردم عزدار شدند. این مصیبت را به خانواده هادی عزیز تسلیت می‌گویم و از خدا می‌خواهم که به آنها صبر بدهد.

    وی ادامه داد: امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاق‌های تلخی نباشیم و من هم بر حسب وظیفه خود در این مراسم شرکت کردم.


    مظلومی: جوان با اخلاقی را از دست دادیم/ بازیکنان استقلال دل تمرین کردن نداشتند

    پرویز مظلومی در حاشیه مراسم تشییع پیکر هادی نوروزی اظهار داشت: واقعا برای جامعه فوتبال ناراحت کننده بود جوان بسیار خوب و بااخلاقی را از دست دادیم. مهم نیست چه رنگی بود. مردم نشان دادند که قدرشناس هستند. رقابت ما در زمین مسابقه است و در بیرون زمین رفاقت وجود دارد.

    وی ادامه داد: تمرینات را به احترام درگذشت او تعطیل کردیم. درست است پرسپولیسی بود اما بازیکنان دل و دماغ تمرین کردن نداشتند. خیلی ناراحت شدم وقتی فرزندران او را از نزدیک دیدم. هادی در هر تیمی بود همه از او تعریف می‌کردند. افتخار نداشتم که او در تیم من حضور داشته باشد اما او همواره برای همه احترام خاصی قائل بود.

    ۰۲ ۰۳ ۰۴ ۰۵ ۰۶ ۰۷ ۰۸ ۰۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵

    دوره های نوروزی عصر شبکه

    مطالب مرتبط

    ویژه های ایران ویج

    دیدگاهها (۰)    ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

    آخرین اخبار و مطالب

    پربحث ترین های هفته

    Sorry. No data so far.