• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گزارش تصویری » جشنواره زیبای گلهای کاغذی در پرتغال
  کد خبر : 1859665

  جشنواره زیبای گلهای کاغذی در پرتغال

  تصاویری از جشنواره گل در خیابان آلنتجو پرتغال را مشاهده می کنید. بخش شگفت انگیز این جشنواره تلاشی است که مردم در برگزاری آن کرده اند. هنرهای کاغذی در هرگوشه ای به چشم می خورند. گفته می شود که ساکنان برای چنین شاهکاری تنها چهارماه زمان گذاشته اند.

  جشنواره زیبای گلهای کاغذی در پرتغالReviewed by Aryan on Sep 4Rating:

  با نگاه کردن به آسمان و دیدن هزاران گل کاغذی، می توان ظرافت، صبر، ساعت ها بی خوابی و یا حتی غذا نخوردن برای اتمام تزئین این خیابان را حس کرد. این جشنواره، رویدادی نیست که به صورت دوره ای و مشخص اتفاق بیفتد بلکه تصمیم و برنامه ریزی خود ساکنان است. یک کار گروهی واقعی که آن را جشنواره مردمی می نامیم.

  blue-white-flower-canopy canopy cream-orange-flowers flower-canopy-man flower-carpet flower-festival-girls flower-festival-portugal-church-blue-decorations flower-festival-portugal-colorful-canopy flower-festival-portugal-door flower-festival-portugal-flower-carpet flower-festival-portugal-hats flower-festival-portugal-hats-canopy flower-festival-portugal-people-white-flowers flower-festival-portugal-view-above flower-festival-portugal-white-canopy flower-festival-street flower-festival-white green-white-flower-canopy green-white-flower-canopy-above lantern-flower-canopy orange-cream-flowers-people orange-flower-canopy pink-white-flower-canopy pink-white-flowers stairs-white-flower-canopy triangular-building-flower-canopy white-building-flowers white-flower-canopy-outdoors white-flowers-blue-sky white-flowers-from-below white-flowers-stairs white-paper-decorations yellow-flower-canopy

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.