• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » واکنش عارف به عکس کودک سوری غرق‌شده + عکس
  کد خبر : 1859636

  واکنش عارف به عکس کودک سوری غرق‌شده + عکس

  واکنش عارف به عکس کودک سوری غرق‌شده + عکسReviewed by Aryan on Sep 3Rating: تصویر شوکه‌کننده یک کودک سوری غرق‌شده که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، وجدان بیدار هر انسانی را تکان می دهد.پیکر بی‌جان این کودک که تی‌شرتی قرمز رنگ بر تن داشت به ساحل بودروم در ترکیه رسید. چهره‌ی او در شن فرو…

  واکنش عارف به عکس کودک سوری غرق‌شده + عکسReviewed by Aryan on Sep 3Rating:

  عکس کودک سوری غرق‌شده

  تصویر شوکه‌کننده یک کودک سوری غرق‌شده که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، وجدان بیدار هر انسانی را تکان می دهد.پیکر بی‌جان این کودک که تی‌شرتی قرمز رنگ بر تن داشت به ساحل بودروم در ترکیه رسید. چهره‌ی او در شن فرو رفته بود و موج‌‌های آب بر تن‌اش فرومی‌ریخت. خانواده این کودک قصد داشت خود را از راه ‌آب به اروپا برساند که کشتی آنان واژگون شد.

  پس از شروع شدن جنگ در کشور سوریه بیش از میلیون ها سوری آواره و هزاران نفر کشته شدند.

  اینستاگرام دکتر عارف

  دکتر عارف که مرد اخلاق در سیاست از آن یاد می شود در اخرین پست ارسالی خود در صفحه اینستاگرام با اشاره به این اتفاق این گونه گفته است : “باید حق زندگی آبرومند و شرافتمندانه را برای تمام انسانها در تمام نقاط کره زمین به رسمیت شناخت.مردم ما این روزها عمیقا از دیدن صحنه هایی که حاکی از رنجها و مصائبی است که جنگها و خونریزیها در مشرق زمین بر مردمان خود روا داشته اند که آنها گریزی جز مهاجرت پیدا نکرده اند و در این راه جان خود را بعضا از دست میدهند،اندوه گین و دل آزرده اند.
  به امید روزگاری اخلاقی و سعادتمند برای نسل فردای سرزمینم. “

  اینستاگرام دکتر عارف

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.