• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حکم دادگاه مرتضوی صادر شد / ۶ ماه حبس تعزیری و ۶ ماه تعلیقی
  کد خبر : 1859276

  مرتضوی از اتهام معاونت در قتل و ارایه گزارش خلاف واقع کهریزک تبرئه

  حکم دادگاه مرتضوی صادر شد / ۶ ماه حبس تعزیری و ۶ ماه تعلیقی

  حکم دادگاه مرتضوی صادر شد / ۶ ماه حبس تعزیری و ۶ ماه تعلیقیReviewed by Aryan on Aug 20Rating: محمدرضا محمدی‌کشکولی، قاضی پرونده سعید مرتضوی که رسیدگی به پرونده‌های مربوط به شکایت سازمان تأمین‌اجتماعی و موضوع کهریزک را برعهده دارد، اظهار داشت: سعید مرتضوی در رابطه با شکایت سازمان تأمین‌اجتماعی، به رد مال و حبس…

  حکم دادگاه مرتضوی صادر شد / ۶ ماه حبس تعزیری و ۶ ماه تعلیقیReviewed by Aryan on Aug 20Rating:

  مرتضوی و احمدی نژاد

  محمدرضا محمدی‌کشکولی، قاضی پرونده سعید مرتضوی که رسیدگی به پرونده‌های مربوط به شکایت سازمان تأمین‌اجتماعی و موضوع کهریزک را برعهده دارد، اظهار داشت: سعید مرتضوی در رابطه با شکایت سازمان تأمین‌اجتماعی، به رد مال و حبس محکوم شد. وی ادامه داد: همچنین در رابطه با معاونت در قتل و گزارش خلاف واقع در پرونده کهریزک، مرتضوی تبرئه شده است. همچنین میرمجید طاهری با اعلام این خبر که حکم تبرئه مرتضوی در پرونده کهریزک دیروز به ما ابلاغ شد، عنوان کرد: این حکم هنوز قطعی نیست. قطعا ما در فرصت قانونی اعتراض خود را کتبا به حکم صادر شده اعلام خواهیم کرد. وی افزود: تا جایی که برای ما امکان پیگیری قانونی در مورد اتهام‌های مرتضوی در پرونده کهریزک وجود داشته باشد همه راه‌های قانونی را دنبال  و از همه فرصت‌های قانونی خود استفاده می‌کنیم.
  مجتبی نظری وکیل سازمان تامین اجتماعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا،  با اشاره به ابلاغ حکم بخشی از تخلفات سعید مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی گفت: بر این اساس وی به رد مال به ازای ۶ ماه حقوق که به عنوان سرپرست در تامین اجتماعی دریافت کرده به مبلغ ۴۶  میلیون و ٢٧۴ هزار تومان محکوم شد.
  وی افزود: علاوه بر این وی به یک سال حبس طبق قانون ارتشاء، اختلاس و کلاهبرداری نیز محکوم شد که ۶ ماه آن به مدت یک سال تعلیقی است. یعنی اگر او در مدت یک سال مرتکب جرم دیگری شود  این ۶ ماه نیز به مابقی حکم او اضافه خواهد شد اما ۶ ماه حبس او قطعی است که باید اجرا شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.