• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » پایان ممنوعیت موسیقی در شهرداری تهران
  کد خبر : 1857544

  پایان ممنوعیت موسیقی در شهرداری تهران

  پایان ممنوعیت موسیقی در شهرداری تهرانReviewed by Aryan on May 20Rating: با روی کار آمدن محمود صلاحی در سازمان فرهنگی – هنری شهرداری تهران، آموزش موسیقی پس از مدت‌ها تعطیلی و ممنوعیت، دوباره به آغوش فرهنگسراها بازگشت. تعطیل شدن تدریس موسیقی در فرهنگسراهای تهران، مدت زیادی است که پیگیری می‌شود و پس از آنکه حجت‌الاسلام…

  پایان ممنوعیت موسیقی در شهرداری تهرانReviewed by Aryan on May 20Rating:

  موسیقی

  با روی کار آمدن محمود صلاحی در سازمان فرهنگی – هنری شهرداری تهران، آموزش موسیقی پس از مدت‌ها تعطیلی و ممنوعیت، دوباره به آغوش فرهنگسراها بازگشت. تعطیل شدن تدریس موسیقی در فرهنگسراهای تهران، مدت زیادی است که پیگیری می‌شود و پس از آنکه حجت‌الاسلام شهاب مرادی به جای امیر خوراکیان سکان‌دار سازمان فرهنگی‌ – هنری شهرداری تهران شد، این موضوع به‌صورت جدی‌تری دنبال شد و مدت زیادی تدریس موسیقی در فرهنگسرای تهران ممنوع شد.

  حالا چندی است که محمود صلاحی، مدیر سازمان فرهنگی – هنری شهرداری تهران شده و یکی از اقدامات اولیه او لبخند زدن به موسیقی بوده است؛ تا جایی که خبر رسیده است، هفت فرهنگسرای شهر دوباره میزبان آموزش موسیقی می‌شوند. امیر عبدالحسینی، معاون هنری سازمان فرهنگی – هنری شهرداری تهران با اشاره به دیدار اخیر استادان برجسته موسیقی سنتی ایران با محمود صلاحی، گفت: پس از برگزاری جلسه‌های کارشناسی مقرر شد، کلاس‌های آموزش موسیقی با نگرش تخصصی در تابستان ۹۴ در فرهنگسراهای ابن‌سینا، ارسباران، اشراق، اندیشه، خاوران، فردوس (خانه فرهنگ نور) و ملل راه‌اندازی شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.