• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » احمدی نژاد ۷۰۰ میلیارد دلار صرف اشتغال چینی ها کرد !
  کد خبر : 1856474

  احمدی نژاد ۷۰۰ میلیارد دلار صرف اشتغال چینی ها کرد !

  احمدی نژاد ۷۰۰ میلیارد دلار صرف اشتغال چینی ها کرد !Reviewed by Aryan on Apr 26Rating: معاون اول رییس جمهور گفت: دولت مصمم است تمام موانع پیش روی تولید و صادرات را برطرف کند. به گزارش ر ایلنا، اسحاق جهانگیرفزود: جهت گیری اصلی مصوبات دولت برطرف کردن موانع تولید است و امیدواریم بخش قابل توجهی…

  احمدی نژاد ۷۰۰ میلیارد دلار صرف اشتغال چینی ها کرد !Reviewed by Aryan on Apr 26Rating:

  احمدی نژآد

  معاون اول رییس جمهور گفت: دولت مصمم است تمام موانع پیش روی تولید و صادرات را برطرف کند. به گزارش ر ایلنا، اسحاق جهانگیرفزود: جهت گیری اصلی مصوبات دولت برطرف کردن موانع تولید است و امیدواریم بخش قابل توجهی از مجوزهایی که قابل لغو است را لغو کنیم و وزارت اقتصاد و دارایی هم آنها را شناسایی کند تا به این ترتیب بخشی از موانع اداری را برطرف کنیم.

  معاون اول رییس جمهوری یادآور شد: بوروکراسی اداری بخشی از واقعیت است که وجود دارد و باید شناسایی شده و برطرف شود. وی با تاکید بر این که مهم ترین اتفاقی که برای کشورهای توسعه یافته رخ داد ، این بود که مردم آن کشور پذیرفتند باید از تولیدات خودشان استفاده کنند، خاطرنشان کرد: در سال های گذشته ۷۰۰ میلیارد دلار از ایران خارج شد. معاون اول رییس جمهوری همچنین گفت : هیچ کسی نمی پرسد که این رقم دلار خارج شده چه میزان اشتغال در کشور ایجاد کرد، در هر دو دوره میزان اشتغال ۲۰ میلیون نفر بود و این رقم تنها موجب اشتغال جوانان چینی شد.

  جهانگیری همچنین صادرات را برای رسیدن به رونق مهم دانست و یادآور شد: موضوع صادرات در سال ۹۴ اهمیت زیادی دارد و ۵۰ میلیارد دلار صادرات در سال گذشته باید در سال جاری افزایش یابد. وی به سرمایه گذاران ایرانی توصیه کرد: بازارهای اطراف و کشورهای همسایه را جدی بگیرند و تصور نکنند که این کشورها از لحاظ اقتصادی توانایی محدودی دارند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.