• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » عکس طبیعت و حیوانات » سفر به کوه های آلپ در فرانسه با تصویر
  کد خبر : 1856434

  سفر به کوه های آلپ در فرانسه با تصویر

  من یک عکاس آماتور خودآموخته هستم که در نزدیکی کوه های آلپ فرانسه زندگی می کنم. این کوه ها همیشه الهام بخش من هستند. من عاشق مناظر حماسی و تضاد بین صخره ها، برف و درختان هستم. از آنجایی که زیاد از این کوه ها دور نیستم تقریبا هرروز را به کوهنوردی در آنجا می گذرانم. رشته کوه های آلپ طیف گسترده ای از مناظر، در میان ارتفاعات، دره و آبشار، قله های پوشیده از برف و …را ارائه می کند. برای من بهترین زمان برای عکاسی عصر است، زمانی که خورشید ابرها را رنگ می کند و آن ها را به شکل مسیری بین کوه ها در می آورد.

  سفر به کوه های آلپ در فرانسه با تصویرReviewed by Aryan on Apr 26Rating:

  آلپ (به ایتالیایی: Alpi) / (به فرانسوی: Alpes) / (به آلمانی: Alpen) / (به رومانیایی: Alps)

  رشته‌کوهی در مرکز اروپاست که در بخش هایی از کشورهای  ایتالیا ،  فرانسه ،  اتریش ،  آلمان ،  سوئیس ،  اسلوونیو  لیختن‌اشتاین قرار گرفته است.

  بلندترین چکاد (قلهٔ) این رشته کوه مون بلان است که با بلندای ۴۸۱۰ متر در میان کشورهای فرانسه، ایتالیا و سوئیس جای گرفته است.

  دیگر چکادهای بلند این رشته کوه اینهایند:

  1. روزا با بلندای ۴۶۳۳ متر میان دو کشور سوئیس و ایتالیا
  2. وایسهورن (شاخ سپید) با بلندای ۴۵۰۶ متر در سوئیس

  رشته کوه‌هایی را هم در زلاند نو و استرالیا به نام آلپ خوانده اند، در زلاندنو آلپ جنوبی و در استرالیا رشته کوه آلپ استرالیا.

  همچنین کشیدگی این رشته کوه در کناره دریای آدریاتیک را رشته کوه آلپ دیناری می‌خوانند.

  سفر تصویری به کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه کوه های آلپ در فرانسه

   

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.