• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ایران به یک سانتریفیوژ هم نیاز ندارد!
  کد خبر : 1854093

  وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی ادعا کرد:

  ایران به یک سانتریفیوژ هم نیاز ندارد!

  ‘نفتالی بنت’ وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی که رژیمش به خواست جامعه جهانی برای پیوستن به معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای پشت پا زده است، ادعا کرد که ایران حتی به یک ‘سانتریفیوژ’ هم نیاز ندارد.

  ایران به یک سانتریفیوژ هم نیاز ندارد!Reviewed by حمید عبدالرحمن on Dec 14Rating:

  ۸۱

  رژیم صهیونیستی با بهره گیری از حمایت بی دریغ آمریکا از امضای ˈان پی تیˈ سر باز می زند. کارشناسان تعداد کلاهک های اتمی این رژیم را تا ۴۰۰ عدد نیز پیش بینی کرده اند.

  عضو تندرو کابینه رژیم صهیونیستی که چندی پیش عضو کنیست (پارلمان) این رژیم او را تروریست نامید؛ روز یکشنبه در گفت و گو با شبکه خبری ‘سی ان ان’، توافق هسته ای غرب و ایران را ‘یک معامله بد’ قلمداد کرد.

  این صهیونیست تندرو از حزب ˈخانه یهودیانˈ هوادار پر و پا قرص ساخت و توسعه شهرک های صهیونیستی در سرزمین های فلسطینی و منتقد سرسخت مذاکرات سازش با میانجی گری آمریکاست و سال گذشته نیز ‘جان کری’ را در همین ارتباط به باد انتقاد گرفت.

  بنت در پاسخ به ‘فرید زکریا’ مجری برنامه که گفت، شما می دانید غنی سازی خط قرمز ایرانیان است، بنابراین از نظر شما هر معامله ای با ایران بد خواهد بود، ادعا کرد: هر معامله ای که به ایران اجازه غنی سازی بدهد، برای جهان فاجعه است.

  وزیر صهیونیست که خواستار اشغال بیشتر زمین های فلسطینی ها در کرانه باختری و مخالف سرسخت برپایی کشور فلسطین است، گفت : کانادا، اسپانیا و سوییس انرژی اتمی دارند و هیچکدام اورانیوم، غنی نمی کنند.

  چرخه سوخت هسته ای و غنی سازی از جمله پیشرفته ترین تکنولوژی ها و فنآوری های نوین جهان به شمار می رود و امروزه ایران با بومی نمودن این تکنولوژی به استقلال هسته ای دست یافته و به باشگاه معدود کشورهای هسته ای جهان راه یافته است .

  در حال حاضر به جز ایران، تنها هفت کشور از این فناوری بهره مند هستند. استقلال هسته ای این تضمین را برای ایران ایجاد می کند تا بتواند سوخت مورد نیاز راکتور نیروگاه های برق هسته ای فعلی و آتی کشور را تولید کند و آن را از انحصار قدرت های هسته ای جهان خارج نماید.

  منبع: ایرنا
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.