• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » احمدی‌نژاد باید نقش ارشادی داشته باشد نه اجرایی/حضور وی در انتخابات را به صلاح نمی‌دانم
  کد خبر : 1853715

  احمدی‌نژاد باید نقش ارشادی داشته باشد نه اجرایی/حضور وی در انتخابات را به صلاح نمی‌دانم

  مسئول ستاد مردمی حمایت از احمدی‌نژاد گفت: من معتقدم هر کسی دوره‌ای دارد و باید در آن دوره کارهایش را انجام دهد. هر کاری که ایشان می‌خواست انجام بدهد در آن دوران انجام داد.

  احمدی‌نژاد باید نقش ارشادی داشته باشد نه اجرایی/حضور وی در انتخابات را به صلاح نمی‌دانمReviewed by حمید عبدالرحمن on Nov 25Rating:

  ۴۹

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری دانشجو ، مسعود زریبافان در خصوص فعالیت‌ این روزهای محمود احمدی‌نژاد گفت: من هیچ ارتباطی با ایشان نداشته و اطلاعی از فعالیت‌هایشان ندارم.

  معاون رئیس‌جمهور سابق در خصوص حضور احمدی‌نژاد در عرصه‌های سیاسی گفت: به طور کلی حضور ایشان را در عرصه‌های سیاسی مثل انتخابات نه به صلاح ایشان می‌دانم و نه به صلاح نظام.

  مسئول ستاد مردمی حمایت از احمدی‌نژاد گفت: من معتقدم هر کسی دوره‌ای دارد و باید در آن دوره کارهایش را انجام دهد. به خصوص احمدی‌نژاد که هشت سال رئیس جمهور و قبل از آن دو سال شهردار تهران بود که مجموعاً ده سال کار دو شیفته انجام داد که مجموعا معادل بیست سال کار عرفی می‌شود پس هر کاری که ایشان می‌خواست انجام بدهد در آن دوران انجام داد.

  وی در خصوص حضور احتمالی احمدی‌نژاد در عرصه‌های سیاسی چون انتخابات مجلس و ریاست جمهوری گفت: احمدی‌نژاد باید اجازه بدهد تا جوان‌ترها بیایند. او در سال ۸۴ اعتقادش این بود که در کشور باید گردش نخبگان رخ بدهد.

  زریبافان در ادامه افزود: من به عنوان آشناترین فرد به افکار آقای احمدی‌نژاد معتقدم اگر احمدی‌نژاد، همان احمدی‌نژاد ۸۴ و ۸۸ باشد حتما باید اجازه بدهد تا گردش نخبگان صورت بگیرد.

  معاون رئیس‌جمهور سابق گفت: افرادی در این سطح باید شأن و کلاس خودشان را با کنار کشیدن و نظاره‌گر بودن حفظ کنند. احمدی‌نژاد باید بنشیند کنار و نقش ارشادی داشته باشد نه نقش اجرایی.

  وی در خصوص برنامه وزرای دولت‌های نهم و دهم گفت: تا آنجایی که من با وزرای ولایی دولت‌های نهم و دهم ارتباط دارم به فعالیت‌های مستقل بصورت یک گروه یا حزب خاص اعتقاد ندارند.

  مسئول ستاد مردمی حمایت از احمدی‌نژاد افزود: این وزرا اعتقادشان این است که در قالب همگرایی اصولگرایان فعالیت بکنند البته نه برای انتخابات، چرا که زود است بلکه برای تقویت پایه‌های نظام.

   

  منبع: خبرگزاری دانشجو
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.