• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » ایران با نبردی جانانه مقابل لهستان یک امتیاز گرفت
  کد خبر : 1853152

  در نهایت در ست پنجم ایران 16 – 14 پوئن را به میزبان مسابقات قهرمانی جهان واگذاشت

  ایران با نبردی جانانه مقابل لهستان یک امتیاز گرفت

  ایران اکنون با 12 امتیاز در رده چهارم جدول گروه خود قرار دارد و یکشنبه شب در آخرین دیدار خود از مرحله دوم به مصاف صربستان می رود.

  ایران با نبردی جانانه مقابل لهستان یک امتیاز گرفت Reviewed by Farnaz on Sep 14Rating:

  یک امتیاز با ارزش برای تیم والیبال ایران

  والیبال ایران

  والیبال ایران

  تیم ملی والیبال مردان ایران شنبه شب با ارائه یک نبرد جانانه در برابر لهستان؛ میزبان پیکارهای جهانی با حساب 3 بر 2 نتیجه بازی را واگذار کرد اما با یک امتیازی که از این دیدار به دست آورد، همچنان به صعود امیدوار ماند تا سرنوشت نهایی خود را یکشنبه شب با انجام بازی مقابل صربستان و همچنین با توجه به نتایج دیگر بازی های گروه، رقم بخورد.

  ایران در دیداری که شنبه شب در سالن 14 هزار نفره اطلس شهر غوچ لهستان برگزار شد و انبوهی از هواداران پر و پا قرص تیم ملی کشورمیزبان شاهد آن بودند، تحت تاثیر جوِ بی حد و حصر متفاوت، پر سر و صدا و یکپارچه حامی لهستان نتوانست بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارد و در دو ست اول با پوئن های 25 – 17 و 25 – 16 مغلوب حریف پر عِدّه و عُدّه اش شد. اما از آغاز ست سوم بر اتمسفر سالن غلبه کرد و موفق شد در یک رالی زیبا و پر از هیجان ست های سوم و چهارم را با پوئن های 26 – 24 و 25 – 19 از آن خود کند تا هم سرنوشت تیم پیروز بازی را به ست پنجم بکشاند و هم یک امتیاز مهم را از این مصاف دیدنی به چنگ آورد.

  در نهایت در ست پنجم ایران 16 – 14 پوئن را به میزبان مسابقات قهرمانی جهان واگذاشت.
  ایران اکنون با 12 امتیاز در رده چهارم جدول گروه خود قرار دارد و یکشنبه شب در آخرین دیدار خود از مرحله دوم به مصاف صربستان می رود.

  منبع: ایران والیبال
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • سیمین صمدپور

   به شماتبریک میگویم وبرایتان آرزوی موفقیت همیشگی دارم زیراشایستگی آنرادارید.تیترنوشته ی خودرامقایسه کنیدباهمه ی عناوین دیگران درموردبازی دیشب ایران ولهستان.نوشته ی شمایک قدردانی به جا ازتلاش والیبالیستهای خوب ایران است ومطالب دیگران یک رفتارخوب ورزشکارانه رادرحدیک رقابت حقیرپایین مکشد.متشکرم وموفق باشید.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.