• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , حوادث , مطالب برگزیده سایت » دلیل حادثه در خط ۴ مترو تهران چه بود + تصاویر
  کد خبر : 1852690

  در اثر این حادثه 11 نفر به دلیل دودگرفتگی، دچار مصدومیت شدند

  دلیل حادثه در خط ۴ مترو تهران چه بود + تصاویر

  دلیل حادثه در خط ۴ مترو تهران چه بود + تصاویرReviewed by Aryan on Sep 3Rating: درباره موضوع آتش‌سوزی در خط ۴ مترو تهران گفت: ساعت ۲۰:۲۰ دقیقه امشب در اثر اتصالی سیستم برقی دو واگن قطار در ایستگاه استاد معین، آتش‌سوزی اتفاق می‌افتد و دود متصاعد می‌شود. وی ادامه داد: در اثر این حادثه…

  دلیل حادثه در خط ۴ مترو تهران چه بود + تصاویرReviewed by Aryan on Sep 3Rating:

  حادثه در خط 4 مترو

  درباره موضوع آتش‌سوزی در خط ۴ مترو تهران گفت: ساعت ۲۰:۲۰ دقیقه امشب در اثر اتصالی سیستم برقی دو واگن قطار در ایستگاه استاد معین، آتش‌سوزی اتفاق می‌افتد و دود متصاعد می‌شود.

  وی ادامه داد: در اثر این حادثه ۱۱ نفر به دلیل دودگرفتگی، دچار مصدومیت شدند و مصدومین به آمبولانس اتوبوسی اورژانس در محل حادثه منتقل شدند.
  معاون فرماندار تهران تصریح کرد: البته در اثر تخلیه مسافران ایستگاه مترو، مقداری مشکل ترافیکی در خیابان آزادی بوجود آمد و مشکل خاص دیگری رخ نداد. به هر حال این حادثه، مقداری مردم را نگران کرد.

  وی تصریح کرد: متاسفانه در چند وقت اخیر، این دومین حادثه است که در مترو تهران اتفاق می‌افتد و جا دارد مسئولین مترو پاسخ روشنی در ارتباط با این حوادث ارائه کنند و ما هم پیگیر این موضوع خواهیم شد. در حال حاضر اوضاع تحت کنترل است ولی از تبعات این حادثه، خروج مردم از مترو و مختل شدن سیستم ترافیکی خیابان آزادی است.

  مسافران آواره مترو در شامگاه خیابان آزادی

  حادثه در خط 4 مترو و ترافیک سطح شهر حادثه در خط 4 مترو و ترافیک سطح شهر حادثه در خط 4 مترو و ترافیک سطح شهر حادثه در خط 4 مترو و ترافیک سطح شهر حادثه در خط 4 مترو و ترافیک سطح شهر حادثه در خط 4 مترو و ترافیک سطح شهر حادثه در خط 4 مترو و ترافیک سطح شهر حادثه در خط 4 مترو و ترافیک سطح شهر حادثه در خط 4 مترو و ترافیک سطح شهر حادثه در خط 4 مترو و ترافیک سطح شهر حادثه در خط 4 مترو و ترافیک سطح شهر حادثه در خط 4 مترو و ترافیک سطح شهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.