• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » اجازه ورود مرغ‌های برزیل و آمریکایی لاتین به کشور داده شد
  کد خبر : 185216

  اجازه ورود مرغ‌های برزیل و آمریکایی لاتین به کشور داده شد

  اجازه ورود مرغ‌های برزیل و آمریکایی لاتین به کشور داده شدReviewed by Aryan on Dec 3Rating: رئیس اتحادیه مرغداران استان تهران با اشاره به ترخیص محموله وارداتی مرغ در بندرعباس، گفت: در حالی شاهد تولید فراوان مرغ در کشور هستیم که اجازه ورود مرغ‌های برزیل و آمریکایی لاتین به کشور داده شده است. محمد یوسفی…

  اجازه ورود مرغ‌های برزیل و آمریکایی لاتین به کشور داده شدReviewed by Aryan on Dec 3Rating:

  رئیس اتحادیه مرغداران استان تهران با اشاره به ترخیص محموله وارداتی مرغ در بندرعباس، گفت: در حالی شاهد تولید فراوان مرغ در کشور هستیم که اجازه ورود مرغ‌های برزیل و آمریکایی لاتین به کشور داده شده است.
  محمد یوسفی در رابطه با واردات مرغ به کشور اظهار داشت: در حال حاضر که از لحاظ تولید مرغ مشکلی نداریم و با قیمت ارزان در سطح کشور عرضه می‌شود، شاهد واردات مرغ از سوی برخی کشورها هستیم.

  رئیس اتحادیه مرغداران استان تهران با اشاره به اقدامات شرکت امور پشتیبانی دام در زمینه تولیدات مازاد مصرف، اظهار داشت: در حال حاضر که به دلیل فراوانی تولید مرغ شرکت امور پشتیبانی دام تلاش می‌کند تا تولیدات مازاد مصرف را جمع‌آوری کنند ناگهان شاهد اجازه ترخیص مرغ از گمرک هستیم.

  وی اعلام کرد: مرغ‌های مورد نظر از سوی کشورهای آمریکای جنوبی و برزیل به بندرعباس منتقل شده و پس از انجام مراحل گمرک طی روزهای گذشته مجوز تاخیر صادر شده و قرار است در سطح کشور پخش شود.

  یوسفی ضمن اظهار بی‌اطلاعی از میزان واردات مرغ، تصریح کرد:‌ در زمینه واردات مرغ نمی‌دانیم. مقصر واقعی کیست؛ وزارت بازرگانی یا وزارت جهاد کشاورزی.

  این مقام مسئول اعلام کرد:‌ به عنوان تولید کنندگان گوشت مرغ نسبت به واردات آن اعتراض داریم و از مسئولان ذیربط می‌خواهیم تا در این زمینه توضیحاتی را ارایه کنند.

  یوسفی بیان کرد: در حال حاضر تولید مرغ در کشور بالاست و با مازاد مصرف آن مواجه هستیم، ضمن اینکه در حال حاضر قیمت آن در پایین‌تر حد است.

  رئیس اتحادیه مرغداران استان تهران تصریح کرد: امکان دارد این محموله مرغ پیش از این به کشور وارد شده ولی اجازه ترخیص آن طی این روزها داده شده است.

  وی تاکید کرد: علیرغم قرار داشتن در ایام محرم، قیمت مرغ نه تنها افزایش نیافته بلکه نسبت به دو هفته گذشته نیز کیلویی 100 تومان قیمت آن پایین آمده است.

  یوسفی اظهار داشت: با توجه به بخشنامه وزارت جهاد کشاورزی قیمت مرغ دو هزار و 360 تومان اعلام شده اما در طی این مدت حداکثر قیمتی که به ثبت رسیده دو هزار و 100تومان بوده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.