• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » تعداد شهدای غزه تا امروز چند نفر است ؟
  کد خبر : 1851991

  تعداد شهدای غزه تا امروز چند نفر است ؟

  تعداد شهدای غزه تا امروز چند نفر است ؟Reviewed by Aryan on Jul 21Rating: از آغاز تجاوز و حملات متعدد ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون ۴۲۵ نفر شهید که ۱۱۲ نفر از آنها کودک، ۴۱ نفر زن، ۲۵ تن سالخورده هستند. در نتیجه تجاوز اسرائیل به نوار غزه 1007 واحد مسکونی به طور…

  تعداد شهدای غزه تا امروز چند نفر است ؟Reviewed by Aryan on Jul 21Rating:

  جنگ غزه

  از آغاز تجاوز و حملات متعدد ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون ۴۲۵ نفر شهید که ۱۱۲ نفر از آنها کودک، ۴۱ نفر زن، ۲۵ تن سالخورده هستند.
  در نتیجه تجاوز اسرائیل به نوار غزه 1007 واحد مسکونی به طور کامل تخریب شده است، 915 واحد مسکونی نیز به صورت جزئی تخریب شده و غیر قابل سکونت است و 17460 واحد مسکونی دیگر نیز به صورت جزئی تخریب شده اند.

  الحساینه اظهار داشت که رژیم صهیونیستی در تجاوز به غزه به سنگ و انسان رحم نمی کند و به طور عمدی خانه های شهروندان را بر سر ساکنان آن اعم از زن، کودک و سالخوره خراب می کند و در سایه سکوت جهانی مرتکب فجیع ترین جنایت ها می شود.

  وی اشاره کرد که زیر ساخت های غزه اعم از خطوط لوله فاضلاب، جاده ها و چاه های غزه از این تخریب در امان نبوده اند و ارتش رژیم اشغالگر غزه و خیابان های آن را به ویرانه تبدیل کرده است.

  وزارت بهداشت فلسطین نیز اعلام کرد که از آغاز تجاوز و حملات متعدد ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون 425 نفر شهید که 112 نفر از آنها کودک، 41 نفر زن، 25 نفر سالخورده هستند. در این حمله بیش از 3008 نفر دیگر زخمی شده‌اند که 904 نفر از آنها کودک و 533 نفر زن و 25 نفر از افراد مسلح هستند.

  فجیع‌ترین جنایت رژیم صهیونیستی در 13 روز گذشته حمله به منطقه الشجاعیه بوده که تاکنون70 فلسطینی به شهادت رسیده‌ که بیشتر قربانیان این حادثه را کودک و زن تشکیل می‌دهند.

  در حملات امروز رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف فلسطین نزدیک به 100 نفر شهید شدند که 70نفر از آنها از منطقه شجاعیه هستند

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.