• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پزشکی » بیماران سرطانی در مناطق محروم داروی رایگان می‌گیرند
  کد خبر : 1851949

  بیماران سرطانی در مناطق محروم داروی رایگان می‌گیرند

  بیماران سرطانی در مناطق محروم داروی رایگان می‌گیرندReviewed by Aryan on Jul 20Rating: مدیرکل نظارت و ارزیابی دارو و موادمخدر سازمان غذا و دارو : در تلاش هستیم از اوائل مرداد ماه امسال، داروهای بیماران سرطانی در مناطق محروم کشور به صورت رایگان در اختیار آنها قرار بگیرد. وی با اعلام اینکه در حال حاضر بیماران…

  بیماران سرطانی در مناطق محروم داروی رایگان می‌گیرندReviewed by Aryan on Jul 20Rating:

  دارو ضد سرطان

  مدیرکل نظارت و ارزیابی دارو و موادمخدر سازمان غذا و دارو : در تلاش هستیم از اوائل مرداد ماه امسال، داروهای بیماران سرطانی در مناطق محروم کشور به صورت رایگان در اختیار آنها قرار بگیرد.

  وی با اعلام اینکه در حال حاضر بیماران سرطانی در حدود 10 درصد هزینه داروهای مورد نیازشان را پرداخت می کنند، افزود: با تلاش سازمان غذا و دارو، این 10 درصد پرداختی بیماران سرطانی در مناطق محروم کشور حذف خواهد شد و این دسته از بیماران، داروی خودشان را رایگان دریافت خواهند کرد.

  پیرصالحی با اشاره به اینکه در سال گذشته 180 قلم دارو بر اساس تفاهمنامه وزارت بهداشت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تحت پوشش بیمه ها قرار گرفته بود، گفت: با افزایش 100 قلم داروی دیگر، پوشش بیمه ای داروها به 280 قلم دارو رسیده و در صدد هستیم آن دسته از داروهایی که مورد نیاز بیماران است و تحت پوشش بیمه قرار ندارند نیز، با اعتباراتی که به این امر اختصاص یافته است، تحت پوشش بیمه ها قرار بگیرد.

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.