• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » وزیر صهیونیستی : جنگ غزه را تا 15 سال ادامه می دهیم !
  کد خبر : 1851378

  وزیر صهیونیستی : جنگ غزه را تا 15 سال ادامه می دهیم !

  وزیر صهیونیستی : جنگ غزه را تا 15 سال ادامه می دهیم !Reviewed by Aryan on Jul 12Rating:   آویگدور لیبرمن، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در مصاحبه با شبکه 10 تلویزیونی این رژیم گفت: امکان ندارد هیچ کشوری تحمل ادامه شلیک موشک‌ها به سمت شهرهای خود را داشته باشد. آمریکا، روسیه و هیچ کشور دیگری…

  وزیر صهیونیستی : جنگ غزه را تا 15 سال ادامه می دهیم !Reviewed by Aryan on Jul 12Rating:

   

  آویگدور لیبرمن، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در مصاحبه با شبکه 10 تلویزیونی این رژیم گفت: امکان ندارد هیچ کشوری تحمل ادامه شلیک موشک‌ها به سمت شهرهای خود را داشته باشد. آمریکا، روسیه و هیچ کشور دیگری چنین چیزی را نمی‌پذیرند.

  وی در خصوص چگونگی توقف شلیک موشک‌ها گفت: ما باید اقداماتی اتخاذ کنیم که دیگر پس از آن هیچ موشکی به سمت اراضی ما شلیک نشود حتی اگر این اقدامات 15 سال به طول بینجامد.

  لیبرمن در خصوص حمایتش از عملیات زمینی علیه نوار غزه گفت: موضع من در تمامی نشست‌هایی که در کابینه برگزار شده و همچنین در تمامی سطوح سیاسی روشن بوده است. در واقع ما باید تا پایان عملیاتمان را علیه حماس ادامه بدهیم.

  وی گفت: امکان ندارد اسرائیل دست روی دست بگذارد تا پنج میلیون تن از شهروندانش آواره شوند. بلکه باید برای امنیت شهروندان خود هر اقدامی لازم باشد بکند و این هدف در واقع نیازمند حمایت جهانی است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • جوادخاکسار

   سلام.. .(وی در خصوص چگونگی توقف شلیک موشک‌ها گفت: ما باید اقداماتی اتخاذ کنیم که دیگر پس از آن هیچ موشکی به سمت اراضی ما شلیک نشود حتی اگر این اقدامات ۱۵ سال به طول بینجامد.)

   پیش بینی خوبیه یعنی غیر مستقیم اذعان میکنند و باور دارند که مقاومت قدرتی نیست که از بین برود…

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.