• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » مجلس » 200 متر زمین برای فرزندان سوم به بعد / طرح افزایش جمعیت ایران
  کد خبر : 1851056

  200 متر زمین برای فرزندان سوم به بعد / طرح افزایش جمعیت ایران

  200 متر زمین برای فرزندان سوم به بعد / طرح افزایش جمعیت ایرانReviewed by Aryan on Jul 8Rating: طرح افزایش جمعیت که توسط «شورایعالی انقلاب فرهنگی» به مجلس شورای اسلامی ارایه و کلیات آن تصویب شد، دارای سیاست‌های تشویقی برای همسرانی است که فرزندآوری را در دستور کار خود قرار می‌دهند. طرح شورایعالی انقلاب فرهنگی…

  200 متر زمین برای فرزندان سوم به بعد / طرح افزایش جمعیت ایرانReviewed by Aryan on Jul 8Rating:

  طرح افزایش جمعیت

  طرح افزایش جمعیت که توسط «شورایعالی انقلاب فرهنگی» به مجلس شورای اسلامی ارایه و کلیات آن تصویب شد، دارای سیاست‌های تشویقی برای همسرانی است که فرزندآوری را در دستور کار خود قرار می‌دهند. طرح شورایعالی انقلاب فرهنگی که به مجلس شورای اسلامی ارایه شد 4 ماده‌ای است و در آن موضوعات افزایش جمعیت، چه موضوعات سلبی و چه ایجابی مطرح شده بود، طرحی که در ادامه بررسی کمیسیون‌های مجلس توسط کمیسیون بهداشت برخی از مواد آن از جمله سیاست‌های تشویقی و ماده 4 آن یعنی لغو قانون تنظیم خانواده حذف شد. متن کامل این طرح را «تسنیم» منتشر کرده است، خلاصه‌ای از بخش‌های سیاست‌های تشویقی این طرح به این شرح بوده است: حق عائله‌مندی در کلیه قوانین و مقررات استخدامی به دوبرابر افزایش می‌یابد.

  پرداخت پاداش اولاد به‌صورت ماهانه و به‌صورت پلکانی در کلیه قوانین و مقررات استخدامی کشور. حمایت از طراحی، ساخت و واگذاری مسکن‌های چند نسلی به خانواده‌های گسترده. احتساب خانه‌داری به‌عنوان شغل و کمک به بیمه بازنشستگی زنان متاهل خانه‌دار با پرداخت بخشی از حق بیمه توسط دولت متناسب با درآمد خانواده. مادران شاغل دارای سه فرزند و بیشتر می‌توانند با داشتن هر میزان سابقه کار، علاوه بر میزان سنوات خود به‌ازای هر فرزند با یک‌سال افزایش سنوات بازنشسته شوند. مادران شاغل می‌توانند با هر میزان سابقه کار با همان میزان سنوات بازنشسته شوند. پرداخت وام قرض‌الحسنه «فرزند» به مبلغ یک‌صدمیلیون‌ریال به خانواده‌ها برای فرزندان سوم تا پنجم با بازپرداخت 10ساله و بدون الزام به سپرده‌گذاری توسط بانک‌های عامل برمبنای نرخ پایه سال 1391. خانواده‌های دارای چهارفرزند و بیشتر براساس نتایج آمایش جمعیتی و در دهک‌های پایین درآمدی جامعه می‌توانند حسب مورد از یکی، دو امتیاز زیر بهره‌مند شوند:

  1- دریافت وام خرید مسکن به میزان دو برابر سقف وام‌های اعطایی بانک مسکن با بازپرداخت 30ساله و حداقل سود بانکی بخش مسکن.

  2- دریافت یک قطعه زمین مسکونی به مساحت 200 – 150 مترمربع در شهرستان محل سکونت به شرط ساخت و حداقل 15 سال سکونت در آن به‌استثنای کلانشهرهای کشور.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • abbas

   سلام کدام یک از بانک ها وام را پرداخت میکنند

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.