• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , مجلس , مطالب برگزیده سایت » آیا نمایندگان مردم این تصاویر را هم مانند ساپورت‌ پوشان دیده‌اند ؟!
  کد خبر : 1851034

  نمایندگان مجلس کجا را می‌بینند ؟

  آیا نمایندگان مردم این تصاویر را هم مانند ساپورت‌ پوشان دیده‌اند ؟!

  آیا نمایندگان مردم این تصاویر را هم مانند ساپورت‌ پوشان دیده‌اند ؟!Reviewed by Aryan on Jul 6Rating:  امروز یکی از نمایندگان دلواپس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که طرح دوفوریتی تغییر ساعات کار در ماه رمضان تقدیم هیأت رئیسه مجلس شده است. 10 نماینده هم به وزیر دادگستری تذکر داده اند که چرا خاتمی ممنوع…

  آیا نمایندگان مردم این تصاویر را هم مانند ساپورت‌ پوشان دیده‌اند ؟!Reviewed by Aryan on Jul 6Rating:

  نمایش ساپورت در مجلس

   امروز یکی از نمایندگان دلواپس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که طرح دوفوریتی تغییر ساعات کار در ماه رمضان تقدیم هیأت رئیسه مجلس شده است. 10 نماینده هم به وزیر
  دادگستری تذکر داده اند که چرا خاتمی ممنوع البیان و ممنوع التصویر و ممنوع الخروج نیست؟! هفته گذشته هم یک فوریت طرح زندانی کردن کسانی که وازکتومی می کنند را تصویب کردند. چند روز پیش هم مجلسی ها،‌ تصاویری از زنان ساپورت پوش را در مانیتورهای بزرگ صحن علنی پخش کردند تا به وزیر کشور در این باره تذکر و کارت زرد دهند.

  با توجه به این که گویا مجلسی ها فکر می کنند که مهم ترین مشلات جامعه،‌ عدم تغییر در ساعات کاری رمضان، ساپورت پوشیدن چند زن و دختر،‌ وازکتومی کردن چند مرد و ممنوع نبودن حرف زدن رئیس جمهور پیشین است،‌ تصاویر زیر را به عنوان مشتی نمونه خروار به مجلسی ها عرضه می کنیم تا بلکه این ها را هم از مانیتورهای مجلس پخش کنند و در جریان باشند که مردم ایران با مشکلات بزرگتری دست و پنجه نرم می کنند.

  سرقت و زورگیری از مشکلاتی است که مردم را بسیار می آزارد و حتی در روز روشن و مرکز شهر هم اطمینانی به این که زورگیرها و کیف قاپ ها نخواهند آمد،‌ نیست. آیا نباید به طور ریشه ای این مشکل ضدامنیتی را به حداقل رساند؟ وجود زورگیرها،‌ از حضور ساپورت پوش ها حتماً خطرناک تر است.آسیب های اجتماعی

  جاده های نامناسب،‌ خودروهای بی کیفیت و فرهنگ پایین رانندگی سالانه بیش از 20 هزار ایرانی را به کام مرگ می کشد. تعداد بیشتری را مجروح می کند و هزاران میلیارد تومان هزینه های مادی آنی و آتی به جامعه تحمیل می کند. نمایندگان برای الزام خودروسازان به همسان سازی کیفیت خودروهایشان با انواع مشابه خارجی، بهسازی و ایمن سازی راه ها و ارتقای فرهنگ رانندگی مردم چه کرده اند؟ فرهنگ، فقط در نوع پوشش خانم ها خلاصه نمی شود. بهبود وضع رانندگی هم کار فرهنگی می خواهد.آسیب های اجتماعی

  آسیب های اجتماعی

  آسیب های اجتماعی

  – 55 درصد از طلاق‌ها در کشور به دلیل اعتیاد است.
  – 65 درصد از همسرآزاری‌ها به دلیل اعتیاد است.
  – 30 درصد از کودک‌آزاری‌ها به دلیل اعتیاد است.
  – 25 درصد از قتل‌ها به دلیل اعتیاد است.
  – 23 درصد از نزاع‌ها و خشونت‌ها به دلیل اعتیاد است.
  – 35 تا 40 درصد از سرقت‌ها به دلیل اعتیاد است.
  – 65 درصد زندانی ها مستقیم یا غیر مستقیم با مقوله مواد مخدر سر و کار دارند.
  – برای مبارزه با مواد مخدر 3 هزار و 750 نفر شهید شده اند و 12 هزار تن دیگر جانباز.
  مجلسی ها بفرمایند آیا این فاجعه بزرگ ملی نیاز به طرح های چند فوریتی و البته نظارت بر اجرای قاطع مصوبات ندارد؟
  آیا برای دیدن عکس جوانان مملکت که در وضعیت اسفناک اعتیاد گرفتار شده اند هم مانیتورهای صحن علنی را روشن خواهند کرد یا فقط زنان و دختران ساپورت پوش را می بینند؟

  آسیب های اجتماعی

  آسیب های اجتماعی

  هزاران نفر بر اثر آلودگی مستمر هوا در سال می میرند. از ریزگردهایی که زندگی را بر مرزنشیان تنگ کرده تا گازهای آلاینده ای که مردم شهرهای بزرگ را خفه می کند.
  راستی وقتی بنزین های آلوده توزیع می شد چرا خبری از طرح های دو فوریتی و کارت زرد نبود؟

  آسیب های اجتماعی

  آسیب های اجتماعی

  آسیب های اجتماعی

  این عکس تزئینی است ولی می توان آن را به عنوان نمادی از پارازیت به کار برد و از مجلسی ها پرسید:‌ آیا شده یک بار هم طرح دو فوریتی بدهید برای بررسی این که آیا پارازیت ها بر روی سلامت مردم اثر منفی دارد یا خیر؟

  آسیب های اجتماعی

  خود مجلسی ها بهتر از هر کس دیگری می دانند که چند درصد مردم زیر خط فقرند. تازه فقیر صرفاً کسی نیست که در حاشیه ها و بیغوله ها زندگی می کند بلکه بسیاری از کارمندان و کارگرانی که اگر نیازمند یک عمل جراحی ساده شوند شیرازه مالی زندگی شان از هم می پاشد هم فقیرند ولو آن که لباس های مرتب بپوشند و صورت به سیلی سرخ دارند.

  آسیب های اجتماعی

  آسیب های اجتماعی

  آسیب های اجتماعی

  کودکان کار،‌ نه توطئه استکبار است و نه حل این مشکل در بن بست تحریم ها گرفتار. این ها کسانی هستند که طبق قانون اساسی باید از تحصیلات رایگان برخوردار شوند و طبق اعلامیه حقوق بشر که ایران نیز آن را امضا کرده، از کودکی خود لذت ببرند. اما کار در محیط بی رحم جامعه بزرگسالان آنان را از رشد باز می دارد و بعضی هایشان هم مجرمانی می شوند که جامعه ساخته است. مجلسی ها،‌ خود فرزند دارند ولی چرا برای حل مشکل این فرزندان مظلوم ایران، کاری نمی کنند؟ راستی جرم انگاری برای وازکتومی مهم تر است یا رسیدگی به حال کودکانی که پدران شان وازکتومی نکردند و کودکانی محروم از لذت کودکی با جامعه تحویل دادند؟!

  آسیب های اجتماعی

  آسیب های اجتماعی

  آسیب های اجتماعی

  آسیب های اجتماعی

  محیط زیست ایران با سرعت تمام در حال نابودی است. بسیاری از گونه های جانوری و گیاهی از بین رفته اند یا در معرض انقراض اند. وضعیت جاهایی مانند دریاچه ارومیه و بختگان و جنگل های بلوط زاگرس و اراضی شمال و سواحل جنوب و … هم که روز به روز بدتر می شود.
  آقایان و خانم های نماینده! اینجا ایران است و شما هم ایرانی.

  آسیب های اجتماعی

  کمبود،‌ گرانی و قاچاق دارو
  آیا مجلسی ها نسخه به دست برای پیدا کردن یک دارو کل شهر را گشته اند؟!

  آسیب های اجتماعی

  سونامی سرطان
  کجای دنیا این همه آدم سرطان می گیرند؟‌ مجلسی ها از خودشان پرسیده اند علت چه می تواند باشد؟

  آسیب های اجتماعی

  تکدی گری
  (بدون شرح)

  آسیب های اجتماعی

  یک چهارم ازدواج ها به طلاق منجر می شود. مجلسی ها بهتر است به جای ابراز ناراحتی از فروپاشی بنیان های خانواده در غرب، فکری به حال فروپاشی خانواده های ایرانی کنند.

  تصاویر پیشنهادی عصرایران برای پخش در مانیتورهای مجلس شورای اسلامی

  زنان کارتن خواب
  بله!‌ اینجا هم ایران است و اگر مجلسی ها این صحنه ها را نمی بینند،‌ می توانند تصاویرش را در مانیتورهای مجلس تماشا کنند تا بدانند دور و برشان چه می گذرد؟! چرا فقط زنان ساپورت پوش را می بینند و این زنان را نه؟!

  آسیب های اجتماعی

  آسیب های اجتماعی

  آسیب های اجتماعی

  البته این تصاویر همان طور که ذکر شد، مشتی بود نمونه خروار و اگر چشم بگشایند و اندکی از سیاسی کاری دست بردارند، واقعیت های زیادی را پیرامون شان می بینند لعلهم یتفکرون!
  منبع: عصر ایران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱۲)  • علی

   آره دیگه همه چی کشورمون همش روی حساب و کتابه عدالت و برابری همه چی روی غلطکه فقط بزرگترین مشکل سلپورت پوشیدنه اونم نماینده ها درست میکنن شما نگران نباشین مگه کاری هست که از دست نماینده ها بر نیاد بابا بیخیال یه مشت از خدا بی خبر کشور رو خوردن و بردن مثل جناب خاوری که نمیدونم الان کجای کانادا با اون ویلای چند ده میلیاردیش داره به ریش همه ما میخنده دیگه حرفی ندارم

  • رضا

   گزارشی عالی‌ بود،‌ای کاش این رم رو مانیتور مجلس مرور میکردند. راستی‌ نمی‌تونید این را به مجلس یا مجلسیها ایمیل کنید؟

  • علی‌

   به این کار میگن مغلطه. با مسائل فرعی حواس ملت را پرت کن تا نگن شماها واقعا در مجلس چکار می‌کنید و برای چه کاری حقوق‌های چندین میلیونی دریافت می‌کنید؟؟!!

  • لیلا

   درست است اینها و همه اینها از موارد نقض اجتماعی است و باید نمایندگان هم به مانند همه ما به آن حساس شوند ولی باید توجه داشت که ورود فرهنگ غلط غربی است که زمینه های اعتیاد و طلاق و فقر و فحشا و هزار کوفت و زهر مار دیگر را فراهم می کنه و اموال این مرز و بوم رو توسط این افراد اکثرا مرفه جامعه به فنا می ده

  • نیلوفر

   تا کی آخه هیچ کشوری مثل ما بد بخت نشده

  • اکبر

   این نماینده ها فقط در دوران انتخابات مردم را می بینند و بعد از اون کسای دیگری را می بینند و پول را. عزیزم کجای کاری

  • نام...

   نکات خوبی اشاره کردین،ممنون

  • عارف

   واقعا تا کی …. ؟

  • محمد رضا

   تا وقتی اقایونی مثل خوش چهره رسایی حسینیان و امثال اون تو مجلس هستن نباید توقع بیش از این داشت …مردم دارن تو فقرو فلاکت میمیرن اونوقت فیلم ناموس مردمو میزارن تو خونه به اصطلاح ملت نگاه میکنن تازه لذت هم میبرن ….وای به اون خشم خدا که بخواد گریبانگیر این کثافتا بشه ….

  • علي رضايي

   اين خانه از پاي بست ويران است … نماينده ها به جاي اينكه به راه حل ريشه اي و علمي مشكلات بيانديشند و راه كار پيدا كنند فقط ظاهر قضيه رو مي بينند و كاري با علتها ها ندارند بطور مثال فقط در مورد مواد مخدر اگه دقيق باشيم مي بينيم كه سهل ترين مجازات ها در مقايسه با مجازات هاي شديد ساير كشورها در مورد مواد مخدر اجرا ميشه كه اجراي آن هم كلي اگر و اما و اعمال نفوذ داره …. ترسم كه نرسي به كعبه اي اعرابي …. اين ره كه تو ميروي به تركستان است

  • دستان

   این نکات به ضرب المثلی در بین سیستانیها هست بسیار شباهت دارد
   میگویند
   آدم سواره را غم آدم پیاده نیست
   آدم سیر را غم آدم گرسنه نیست

  • مهدیه

   د نه د !!!! عزیزان در مجلس تنها چیزایی رو می بینن که خودشون انتخاب میکنن.
   اصلا از دید این دوستان مهمترین و اصلی ترین عامل همه بدبختیای تهران و ایران و کشورهای دور نزدیک و همسایه و غریبه و دوست و آشنا و سایر بستگان!!!!!! کلا همش ساپورته!!!! وگرنه فقر و اعتیاد و گرونی و طلاق و آلودگی هوا و غیره و ذلک همش و همش بچه بازیه! والا!!!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.