• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » قیمت جديد انواع فرآورده‌هاي لبني از هفته آينده
  کد خبر : 1850852

  قیمت جديد انواع فرآورده‌هاي لبني از هفته آينده

  قیمت جديد انواع فرآورده‌هاي لبني از هفته آيندهReviewed by Aryan on Jul 2Rating: صنايع لبني نرخ‌هاي جديد انواع فرآورده‌هاي لبني را که قرار است از هفته آينده اعمال شود، اعلام کردند. محمد فربد عضو هيات مديره انجمن صنفي صنايع لبني در گفتگو با ايسنا اظهار داشت: گرچه اعمال افزايش قيمت 30 درصدي خريد شير خام…

  قیمت جديد انواع فرآورده‌هاي لبني از هفته آيندهReviewed by Aryan on Jul 2Rating:

  قیمت لبنیات

  صنايع لبني نرخ‌هاي جديد انواع فرآورده‌هاي لبني را که قرار است از هفته آينده اعمال شود، اعلام کردند.

  محمد فربد عضو هيات مديره انجمن صنفي صنايع لبني در گفتگو با ايسنا اظهار داشت: گرچه اعمال افزايش قيمت 30 درصدي خريد شير خام از دامداران از سوي دولت اعلام شد، اما از آنجاکه اين ميزان افزايش سبب مي‌شود قيمت محصول نهايي در صنايع لبني 30 تا 33 درصد افزايش يابد و کشش اين افزايش قيمت در جامعه مصرف‌کننده وجود ندارد، صنايع لبني تصميم گرفتند نهايتا قيمت محصول نهايي لبني خود را 15 درصد افزايش دهند و به همين نسبت قيمت خريد شير خام از دامداران را هم افزايش دهند که در اين ميان با توجه به ميزان دريافت شير در توليد هر يک از محصولات لبني و تاثير افزايش قيمت بر توليد هر يک از آنها به نظر مي‌رسد شير پاستوريزه، پنير و ماست تاثير‌پذيري بيشتري از افزايش قيمت داشته باشند که آن هم بيشتر از 15 درصد نيست.

  وي افزود: براين اساس قيمت شير کيسه‌اي 900 سي‌سي کم‌چرب از 1250 تومان به حدود 1400 تا 1500 تومان، خامه 100 گرمي از 1100 تومان به 1200 تومان، پنير uf400 گرمي از 3700 تومان به حدود 4200 تا 4300 تومان، ماست دبه‌اي 5/2کيلوگرمي پرچرب از 6500 تومان به حدود 7500 تومان و شير بطري‌ پرچرب يک ليتري از 2000 تومان به 2300 تومان افزايش مي‌يابد.

  عضو هيات مديره انجمن صنفي صنايع لبني ادامه داد: در اين ميان قيمت کره به دليل اينکه تاثيري از افزايش قيمت خريد شير خام داخلي نمي‌پذيرد و وارداتي است، تغييري نمي‌کند. البته قيمت تمام شده توليد کره براي صنايع لبني از ابتداي امسال افزايش يافته اما با توجه به نبود کشش بازار، قيمت کره ثابت مي‌ماند. همچنين با توجه به همين مساله صنايع لبني مصوب کردند تا قيمت شير يک ليتري استريل هم بدون تغيير 2500 تومان باقي بماند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.