• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » ایا يک امتياز جشن دارد؟
  کد خبر : 1850699

  ایا يک امتياز جشن دارد؟

  ایا يک امتياز جشن دارد؟ Reviewed by Aryan on Jun 18Rating: خوشحال باشيم يا نه؟ البته که بايد خوشحال باشيم اگر به قول يکي از دوستان قرار است پراگمتيستي به داستان نگاه کنيم. يک امتياز از تيمي با بازيکناني سرشناس تر گرفته ايم و تا روز آخر در جام مانده ايم. چرا خوشحال نباشيم وقتي…

  ایا يک امتياز جشن دارد؟ Reviewed by Aryan on Jun 18Rating:

  تیم ملی در بازی با نیجیریه

  خوشحال باشيم يا نه؟ البته که بايد خوشحال باشيم اگر به قول يکي از دوستان قرار است پراگمتيستي به داستان نگاه کنيم. يک امتياز از تيمي با بازيکناني سرشناس تر گرفته ايم و تا روز آخر در جام مانده ايم. چرا خوشحال نباشيم وقتي به قول عادل فردوسي پور، چشمان کارلوس کي روش از خوشحالي برق مي‌زند و خسرو حيدري و جواد نکونام مثل برنده ها همديگر را به آغوش مي‌کشند؟ چرا خوشحال نباشيم وقتي مردم بعد از بازي، به خيابان مي‌آيند و به دور از سخت گيري هاي هميشگي، شادماني مي‌کنند؟ چه حقي داريم در اين شب دوست داشتني، غر بزنيم که چرا فقط به فکر دفاع بوديم و يک بار هم درست و حسابي به دروازه نيجريه حمله نکرديم؟ وقتي مردم راضي اند، ديگر چه اهميتي دارد که نيجريه 7 کرنر زد و ما فقط دو کرنر؟ آمار مالکيت توپ و ضربه به چارچوب هم همين طور.

  تماشاگران فوتبال ایران

   

  ديگر چه اهميتي دارد که کريس وادل و گري لينکر درمورد شيوه بازي ايران چه چيزي گفته اند؟ بله ما با يک بازي دفاعي مسبب اولين بازي بدون گل جام جهاني 2014 شديم، اما اين هم مي‌تواند بي اهميت باشد. پراگماتيستي اگر نگاه کنيم حتي مي‌توانيم تيم کارلوس کي روش را به يونان اتو ره هاگل، اينترميلان و چلسي مورينيو و اتلتيکو مادريد سيمونه تشبيه کنيم و فراموش کنيم که کساني که دنبال فوتبال زيبا بودند، در مورد سيستمهاي دفاعي اين تيمها چه قضاوتي داشتند.

  منبع: روزنامه ابتکار
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.