• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » قاضی که حکم اعدام صدام را صادر کرد بود اسیر شد !
  کد خبر : 1850690

  قاضی که حکم اعدام صدام را صادر کرد بود اسیر شد !

  قاضی که حکم اعدام صدام را صادر کرد بود اسیر شد !Reviewed by Aryan on Jun 18Rating: صفحه منتسب به عزت الدوری در فیس‌بوک ادعا کرد که نیروهای گروه دولت عراق و شام “داعش” قاضی‌ دادگاه صدام که حکم اعدام وی را صادر کرد، بازداشت کردند.به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی ارم نیوز،…

  قاضی که حکم اعدام صدام را صادر کرد بود اسیر شد !Reviewed by Aryan on Jun 18Rating:
  قاضی صدام

  قاضی صدام

  صفحه منتسب به عزت الدوری در فیس‌بوک ادعا کرد که نیروهای گروه دولت عراق و شام “داعش” قاضی‌ دادگاه صدام که حکم اعدام وی را صادر کرد، بازداشت کردند.

  به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی ارم نیوز، حامیان عزت الدوری، دبیرکل حزب منحل شده بعث در عراق تاکید کردند که نیروهای داعش رئوف رشید عبدالرحمان، قاضی کرد را که حکم اعدام صدام را داده بود، بازداشت کردند.

  در صفحه منتسب به عزت الدوری در فیس‌بوک ادعا شده است که این قاضی در حال حاضر توسط نیروهای داعش و اعضای حزب بعث بازداشت شده است.

  در این صفحه خطاب به نوری مالکی، نخست وزیر عراق آمده است: رئوف رشید عبدالرحمان اکنون توسط داعش بازداشت شده است و تو نیز گردنت را آماده کن.

  پس از اینکه عبدالرحمان حکم اعدام صدام را صادر کرد در سال 2009 به عنوان وزیر دادگستری در دولت کردستان عراق انتخاب شد.

  عزت الدوری مرد شماره دو در دوره حکومت صدام بود و وی تصدی پست معاون رئیس شورای فرماندهی انقلاب و پس از آن چندین منصب از جمله وزیر کشور و وزیر کشاورزی را برعهده داشت.

  پس از اشغال عراق عزت الدوری خود را مخفی ساخت و حزب عربی سوسیال بعث در عراق اعلام کرد که وی پس از صدام تصدی پست دبیرکل این حزب را برعهده دارد. 

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.