• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » امام جمعه موقت تهران: اينکه يک آقا در خانه چه مي‌کند به من و شما مربوط نيست
  کد خبر : 1850583

  امام جمعه موقت تهران: اينکه يک آقا در خانه چه مي‌کند به من و شما مربوط نيست

  امام جمعه موقت تهران: اينکه يک آقا در خانه چه مي‌کند به من و شما مربوط نيستReviewed by Aryan on Jun 7Rating:   خطيب نماز جمعه اين هفته تهران گفت: اگر گناه سري انجام گيرد و مردم از آن مطلع نشوند، هيچ‌کس مسئول نيست. نه ما نسبت به اين موضوع مسئوليت داريم و نه اينکه…

  امام جمعه موقت تهران: اينکه يک آقا در خانه چه مي‌کند به من و شما مربوط نيستReviewed by Aryan on Jun 7Rating:

   

  خطيب نماز جمعه اين هفته تهران گفت: اگر گناه سري انجام گيرد و مردم از آن مطلع نشوند، هيچ‌کس مسئول نيست. نه ما نسبت به اين موضوع مسئوليت داريم و نه اينکه مجاز به تفحص هستيم. اينکه يک آقا در خانه چه مي‌کند به من و شما مربوط نيست اما اگر گناه آشکار انجام شود، دامن همه جامعه را مي‌گيرد و در اين صورت همه گناهکار هستند. در اين راستا اگر اقدام لازم براي ريشه کن کردن گناه انجام نشود،‌ همه گناهکار و مسئولند و اگر راضي به اين موضوع شوند هم همه مسئولند.
  موحدي‌کرماني برنامه‌هاي صداوسيما را خوب و قابل تشکر ذکر کرد و گفت: اما لازم مي‌دانم اين موضوع را عرض کنم که مردم در فيلم‌ها تحمل ديدن چهره‌هاي بدنام و بدسابقه را ندارند ولو اينکه اين هنرمند در امر هنرمندي خود قوي هم باشد، اما مردم وقتي او را مي‌بينند از شهدا خجالت مي‌کشند. وي در بخش ديگري از سخنان خود، ضمن اينکه خطاب به مسئولان گفت که مراقب نفوذ اصحاب فتنه باشند، خاطرنشان کرد: مخصوصا در اين زمينه به وزارت علوم تذکر مي‌دهم چراکه اين قضيه تعدادي از نمايندگان مجلس را به شدت ناراحت کرده است. همچنين به وزارت آموزش و پرورش هم تذکر مي‌دهم که مراقب باشند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.