• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » مهاجرت ۸هزار ایرانی به آلمان در یک‌سال
  کد خبر : 1850367

  مهاجرت ۸هزار ایرانی به آلمان در یک‌سال

  مهاجرت ۸هزار ایرانی به آلمان در یک‌سال Reviewed by Aryan on May 28Rating: اداره مهاجرت آلمان جدیدترین آمار خود را درباره‌ سال ۲۰۱۳ منتشر کرده و بر اساس آن مشخص شده که مهاجرت به این کشور افزایش چشمگیری داشته است.  آلمان به‌عنوان یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان همواره  در صدر مقاصد جذاب برای مهاجران بوده…

  مهاجرت ۸هزار ایرانی به آلمان در یک‌سال Reviewed by Aryan on May 28Rating:

  مهاجرت

  اداره مهاجرت آلمان جدیدترین آمار خود را درباره‌ سال ۲۰۱۳ منتشر کرده و بر اساس آن مشخص شده که مهاجرت به این کشور افزایش چشمگیری داشته است. 


  آلمان به‌عنوان یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان همواره  در صدر مقاصد جذاب برای مهاجران بوده است. اقتصاد پیشرو و جذابیت‌های فرهنگی این کشور باعث شده است که ایرانیان بسیاری در هنگام تصمیم به مهاجرت، آلمان را مدنظر داشته باشند. بر اساس این آمار شمار ایرانیان مهاجر به آلمان در این‌سال بیش از ۸‌هزار نفر بوده است. بر مبنای داده‌های اداره آمار فدرال آلمان، شمار مهاجران به آلمان در ‌سال ۲۰۱۳ میلادی ۱۴۶‌هزار نفر نسبت به‌سال ۲۰۱۲ افزایش یافته است.گفته می‌شود این افزایش ۱۳درصدی شمار مهاجران از‌ سال ۱۹۹۳ تاکنون، بی‌سابقه بوده است. 
  شمار بالای مهاجران به آلمان درحالی است که در ‌سال ۲۰۱۳ از این کشور ۷۸۹‌هزار نفر به دیگر کشورهای جهان مهاجرت کرده‌اند. این رقم نسبت به‌ سال ۲۰۱۲ میلادی ۷۷‌هزار نفر (حدود ۱۱ درصد) افزایش نشان می‌دهد.  اداره آمار فدرال آلمان همچنین گزارش داده است که یک‌میلیون و ۱۰۸‌هزار نفر از مجموع یک‌میلیون و ۲۲۶‌هزار مهاجر به آلمان، خارجی بوده‌اند.مهاجرت این تعداد خارجی به آلمان نسبت به‌ سال ۲۰۱۳ افزایشی ۱۵درصدی را نشان می‌دهد.دیگر مهاجران به آلمان، آلمانی‌هایی بوده‌اند که به اقامت خود در دیگر کشورها پایان داده و بازگشته‌اند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.