• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پزشکی » بیشتر از یک ساعت تایپ نکنید
  کد خبر : 1850203

  بیشتر از یک ساعت تایپ نکنید

  بیشتر از یک ساعت تایپ نکنید Reviewed by Aryan on May 26Rating: اگر شغل یا حرفه‌تان به گونه‌ای است که ساعات طولانی مجبورید پشت میز بنشینید، اصول و قوانینی را باید رعایت کنید که کمترین آسیب‌های فیزیکی به شما و ستون‌فقرات‌تان وارد شود. کاربرد رایانه و گوشی‌های هوشمند در زندگی امروزی به قدری زیاد است…

  بیشتر از یک ساعت تایپ نکنید Reviewed by Aryan on May 26Rating:

  تایپ

  اگر شغل یا حرفه‌تان به گونه‌ای است که ساعات طولانی مجبورید پشت میز بنشینید، اصول و قوانینی را باید رعایت کنید که کمترین آسیب‌های فیزیکی به شما و ستون‌فقرات‌تان وارد شود. کاربرد رایانه و گوشی‌های هوشمند در زندگی امروزی به قدری زیاد است که افراد مدت زمان زیادی از طول روز را با آنها سپری می‌کنند که مطالعات اخیر محققان نشان می‌دهد، استفاده مداوم از این وسایل بیش از ۶۰ دقیقه در طول روز باعث آسیب رساندن به مهره‌های کمر یا حتی استخوان‌های انگشتان می‌شود. 
  گفتنی است، تایپ کردن زیاد و بدون وقفه باعث کند شدن جریان‌خون در دست‌ها می‌شود و در درازمدت از قدرت دست‌ها می‌کاهد. نتایج مطالعات نشان می‌دهد، خستگی و درد در استخوان‌ها باعث می‌شود فرد به مرور قدرت خود را برای تایپ کردن از دست بدهد و بعد از مدت زمانی کوتاه احساس خستگی کند. نتایج مطالعات نشان می‌دهد، افرادی که زیاد تایپ می‌کنند، باید با ورزش دادن انگشتان دست خود هر ۳ دقیقه یک‌بار از خطراتی که در کمین آنهاست درامان بمانند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.