• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  کد خبر : 1850112

  کي فکرشو مي کرد که رسايي از ظريف تشکر کنه؟

  رسايي مچکريم!

  من مطمئنم اينا با محمدرضا خاتمي و بهزاد نبوي و مصطفي تاجراده هم مشکلي ندارن. کافيه يکي از همين افراد يه ذره دلواپسي نشون بده، مگه مرض دارن باهاش مخالفت کنن؟ همين الان روحاني دستور بده به ظريف که آقا شما مثل جليلي عمل کن، اگه اينا صورت روحاني را نبوسيدن؟.

  رسايي مچکريم! Reviewed by Aryan on May 22Rating:

  رسایی

  کي فکرشو مي کرد که رسايي از ظريف تشکر کنه؟ با اين حساب بايد منتظر تشکر کوچک زاده ازعلي مطهري هم باشيم. حتي حسينيان هم ممکنه که از آقاي هاشمي سپاسگزاري کنه.عجيب تر اين که حتي ممکنه که کريمي قدوسي متقاعد بشه که n.p.t درسته نهm.p.t. يعني اين قدر اوضاع خوب شده.
  بعضي ميگن که شايد رسايي تصادفي، برخوردي چيزي داشته و خداي ناکرده سرش به جايي خورده و حواسش نيست که داره از ظريف تشکرمي کنه ولي از آن جايي که رسايي آخر نطقش فراموش نکرده که مثل هميشه عليه هاشمي رفسنجاني حرف بزنه،اين موضوع منتفيه،ايشون مشکلي نداره و حواسش سرجاشه. برخي هم معتقدن که اين اتفاق نتيجه حرفاي سرلشگر فيروزآباديه که روز گذشته به برخي هشدار داده بود که اين قدر پاپيچ دولت نشن. ولي رسايي که «رسانه هاي وابسته به نيروهاي مسلح» نيست. خودش رسانه داره ضد توقيف وضد تعليق و ضدگلوله.پس جريان چيه؟
  يه تحليل وجود داره که تشکر رسايي از ظريف به خاطر اينه که آخر مذاکرات آقاي عراقچي اومد و به خبرنگارا گفت که «به نتيجه خاصي نرسيديم». ميگن که همزمان رسايي، کوچک زاده، حسينيان، کريمي قدوسي توخونه هاشون بالا پريدن و جيغ کشيدن که بچه هاشون از تو اتاق دويدن وگفتن:«بابا گل شد؟کي زد؟» بعد که ديدن تلويزيون داره يه نفرو نشون مي ده که از پشت يه عالمه ميکرفون داره حرف مي زنه، سرشونو تکون دادن و به اتاقاشون برگشتن.
  وي حتي قول داد که ملت را خودش جمع کنه و بياره پشت سر ظريف و گفت: «بدانيد اگر اينگونه مذاکره کنيد ملت پشت سر شماست».بعضي مي گن که منظور رسايي از«اينگونه مذاکره» اينه که ظريف نخنده و روبه روي طرف مقابلش صاف بشينه و فقط ميز را نگاه کنه. نه اين که مثلا با خانم شرمن صميميت نشون بده و با اسم کوچيک صداش بزنه ويا باهاشون انگليسي حرف بزنه.
  منظورش از ملت هم همون بچه هاي دلواپسيه که مي تونن با يک اس. ام.اس و به عشق کساني مانند غلامحسين الهام، محمد علي رامين، اسماعيل کوثري،،مهدي کوچک زاده، جواد کريمي قدوسي،مهرداد بذرپاش، وحيد يامين پور،قاسم روانبخش، حسين فدايي، حسين قدياني، نيم ساعته در هرکجاي جمع بشن.چه فرودگاه باشه، چه ميدون فاطمي !
  به نظر من حالا معلوم شد که رسايي و دوستاش مشکلي نداشتن. اين ظريف و دوستاش بودن که با اينا همراه نبودن. من مطمئنم اينا با محمدرضا خاتمي و بهزاد نبوي و مصطفي تاجراده هم مشکلي ندارن. کافيه يکي از همين افراد يه ذره دلواپسي نشون بده، مگه مرض دارن باهاش مخالفت کنن؟ همين الان روحاني دستور بده به ظريف که آقا شما مثل جليلي عمل کن، اگه اينا صورت روحاني را نبوسيدن؟. بنده خداها چرا هشت سال سکوت همه اش سکوت کرده بودن؟ شما توي هشت سال نشون بده که ايران و غرب تو مذاکراتشون اين همه به هم نزديک شده باشن. اون هم وقتي که طرف زن باشه! بابا من که فهميدم همه اين تبليغاتي که عليه رسايي ودوستاش شده جوسازيه. من به صداقت اين آدما ايمان آوردم. رسايي مچکرم!

  منبع: نويسنده : امير فضل الهي
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • oo

   اه اه قیافشو . . .

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.