• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » پيام صادقيان: مارادونا هم بودم خط مي‌خوردم
  کد خبر : 1849943

  پيام صادقيان: مارادونا هم بودم خط مي‌خوردم

  بعد از اعلام ليست نهايي تيم‌ملي‌ فوتبال براي جام‌جهاني توسط کارلوس کي‌روش با خط خوردن عده اي از بازيکنان بايد منتظر حاشيه ها و مصاحبه هاي برخي از بازيکنان خط خورده باشيم.

  پيام صادقيان: مارادونا هم بودم خط مي‌خوردمReviewed by Aryan on May 14Rating:

  پيام صادقيان

  بعد از اعلام ليست نهايي تيم‌ملي‌ فوتبال براي جام‌جهاني توسط کارلوس کي‌روش با خط خوردن عده اي از بازيکنان بايد منتظر حاشيه ها و مصاحبه هاي برخي از بازيکنان خط خورده باشيم. يکي از کساني که در ليست نهايي حضور نداشت و به گواه همه کارشناسان و مردم جزو فوتباليست هاي خوب و موفق ليگ و استعدادهاي ايران در سالي که گذشت بود، پيام صادقيان يکي از ستاره هاي کنوني و حال حاضر فوتبال ايران پس از خط خوردن از تيم‌ملي‌ و عدم حضورش در ليست نهايي در مصاحبه اي جنجالي با خبرنگار سايت 90 حرف هاي جالبي مي‌ زند. 

  او در مورد خط خوردنش مي‌ گويد: مي‌ دانستم که خط مي‌ خورم از اينکه در ليست نهايي تيم‌ملي‌ کشورم حضور ندارم واقعا ناراحتم و احساس خوبي ندارم. اين حق من نبود و اگر عدالت برقرار مي‌ شد من در تيم‌ملي‌ کشورم حضور داشتم و به عنوان سربازي کوچک به تيم‌ملي‌ ايران کمک مي‌ کردم. اما با تمام اين احوال براي تيم‌ملي‌ فوتبال کشورم و سربلندي نام ايران آرزوي موفقيت مي‌ کنم.

  ستاره فوتبال پرسپوليس در ادامه مي‌ گويد: من اگر مارادونا هم بودم خط مي‌ خوردم چرا که پس از درخششم در بازي با کويت در تمرينات حس مي‌ کردم که کي‌روش فوتبال من را قبول ندارد و علاقه اي به فوتبال من ندارد. نمي‌ دانم چه بگويم شرايط سختي را پشت سر مي‌ گذارم اما خوشحالم که مردم فوتبال مرا ديده اند و مي‌ دانند که پيام صادقيان چطور فوتباليستي است.

  صادقيان که خيلي ناراحت بود و ناراحتي اش را کنترل مي‌ کرد در پايان به خبرنگار سايت 90 مي‌ گويد: در اردوي آفريقاي جنوبي تمرينات خوبي را پشت سر گذاشتم و در هر تمرين با درخششم مورد تحسين قرار مي‌ گرفتم و خط خوردنم مشخص مي‌ کند که عواملي ديگر تعيين کننده بود. رضا نوروزي هم در هر تمرين گلزني مي‌ کرد اما او هم خط خورد. اين ها همه نشان مي‌ دهد که خط خوردن ما فوتبالي نبود.

  وي مي‌ افزايد: من سخت تلاش مي‌ کنم و از تلاش دست برنمي دارم و مطمئن هستم روزي به هدفم مي‌ رسم فقط کاش روزي سرمربي تيم‌ملي‌ دليل قانع کننده اي براي خط خوردن پيام صادقيان نه براي من بلکه براي مردم داشته باشد. به اميد سربلندي تيم ايران در جام‌جهاني و موفقيت هم ايراني ها.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.