• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » اشرفی اصفهانی: از محبوبیت سید حسن می‌ترسند
  کد خبر : 1849845

  تخریب بیت امام در دولت قبل شروع شد

  اشرفی اصفهانی: از محبوبیت سید حسن می‌ترسند

  در دولت گذشته هر بار در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام، در حضور رهبری و شخصیت‌های فرهیخته کشوری و بین المللی رفتارهای ناشایستی نسبت به سید حسن خمینی که یادگار امام است، صورت می‌گرفت که همه برنامه‌ریزی شده بود، این اتفاقات از آنجا شروع شد.

  اشرفی اصفهانی: از محبوبیت سید حسن می‌ترسندReviewed by Aryan on May 12Rating:

  سید حسن

   حجت الاسلام محمد اشرفی اصفهانی  گفت: سخنرانی یادگار امام راحل در مورد اندیشه‌های ایشان در دانشگاه بروجرد متاسفانه تحت تاثیر حرکت‌های نا‌بهنجار، غیر منطقی و غیر عقلانی توسط عوامل شناخته شده لغو شد.

  وی با بیان اینکه این موضوع مایه تاسف و نگرانی است، ادامه داد: امام (ره) معمار این انقلاب بود، امروز عزتی را که ملت ایران، روحانیت و مقام مرجعیت دارد به خاطر قیام امام است، آنچه امروز به دست آمده همه از برکت دوراندیشی حضرت امام بوده و هست.

  این نماینده سابق مجلس اظهار داشت: بعضی‌ها در جهت تضعیف امام و اندیشه‌های امام گام بر می‌دارند، متاسفانه چند سالی است که دست‌های مرموز در کار است تا در برابر اندیشه‌ها و تفکر امام بایستند و اندیشه‌های ایشان را تخریب کنند.

  تخریب بیت امام در دولت قبل شروع شد

  اشرفی اصفهانی گفت: در دولت گذشته هر بار در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام، در حضور رهبری و شخصیت‌های فرهیخته کشوری و بین المللی رفتارهای ناشایستی نسبت به سید حسن خمینی که یادگار امام است، صورت می‌گرفت که همه برنامه‌ریزی شده بود، این اتفاقات از آنجا شروع شد.

  وی با بیان اینکه مردم متوجه مسائل هستند و می‌دانند ریشه و منشاء این اتفاقات کجاست، گفت: علاقه‌ای که مردم نسبت به نوه امام دارند باعث نگرانی مخالفان امام و تندروها شده است، بنابراین از هر فرصتی برای تخریب بیت امام استفاده می‌کنند.
  فرزند شهید آیت الله عطاءالله‌ اشرفی اصفهانی با بیان اینکه عزت امام‌زاده به متولیان آن است، متذکر شد: حرمت متولیان این نظام شکسته شود کشور به خطر می‌افتد.

  مخالفان اندیشه امام کمر به تضعیف دولت روحانی بسته‌اند

  وی ادامه داد: دولت روحانی نیز برخواسته از اندیشه‌ها و راه امام است، بنابراین کمر به تضعیف این دولت نیز بسته‌اند، این مایه تاسف است که در تهران که مرکز این کشور است و در مجلس شورای اسلامی  تحت هر عنوانی توطئه‌های حساب شده علیه دولت انجام می‌گیرد.

  سخنرانی یک شخصیت علمی را لغو و میتینگ تبلیغاتی برگزار می‌کنند

  اشرفی اصفهانی اظهار داشت: بعد از 8 سال نابسامانی در کشور و اختلاس‌های آنچنانی که بر اثر سوء مدیریت دولتمردان نهم و دهم بود، مردم دوباره به بهبود اوضاع امیدوارا شده‌اند و عشق مجددی به روحانیت و راه امام پیدا کرده‌اند، حالا آن‌ها می‌خواهند دوباره مردم را به حالت یاس و ناامیدی برگردانند، لذا می‌بینیم که چنین اتفاقاتی می‌افتد، سخنرانی یک شخصیت علمی و فرهنگی را به راحتی لغو و از آن طرف میتینگ‌های سیاسی و تبلیغاتی برگزار می‌کنند.

  وی گفت: دولت تدبیر و امید مراقب باشد این حرکت‌ها به پای او نوشته نشود و جلوی این تحرکات و اقدامات را بگیرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • نام...

   سید حسن رهبر آینده ایران

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.