• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » واکنش به بیانیه رجوی درباره زندان های ایران
  کد خبر : 1849637

  واکنش به بیانیه رجوی درباره زندان های ایران

  واکنش به بیانیه رجوی درباره زندان های ایران

  من ۴ سال در زندان آمریکایی‌ها بودم چند باری ما را به طرز وحشیانه‌ای از چادر به محوطه می‌فرستادند حتی در سرمای زمستان زندانی‌ها را ۷ تا ۸ ساعت بیرون از چادر نگه می‌داشتند و تمام وسایل ما را می‌گشتند و خیلی از وسایل ما را هم برمی‌داشتند این بازرسی در همه زندان‌ها انجام می‌گیرد و چیز عجیبی هم نیست.

  واکنش به بیانیه رجوی درباره زندان های ایرانReviewed by Farnaz on May 6Rating:

  حامد صرافپور یکی از اعضای جدا شده گروهگ منافقین در مورد بیانیه اخیر مریم رجوی مبنی بر بازدید صلیب سرخ از زندانهای ایران که بعد از حادثه بند ۳۵۰ اوین اتفاق افتاد گفت: یک مقدمه بگویم و به اصل موضوع بپردازم، مریم رجوی در مناسبات درونی منافقین زندان‌هایی درست کرده بود که در این زندان وسیع یکسری زندانهای کوچکتر هم به وجود آورده بود که در سال ۷۳و۷۴ تعداد زیادی را شکنجه کرد و این افراد در حال حاضر حضور دارند و می‌توانند گفته های من را تایید کنند، مثل آقای محمد رازقی، خانم مریم سنجابی و اخیرا آقای جمال عظیمی که در انگلیس حضور دارند در خاطرات خود در مورد زندان‌ها و شکنجه‌های فروان که در زندان اشرف اتفاق افتاده و خود شاهد کتک زدن زندانی‌ها بوده صحبت کرده است، این وضعیت داخلی زندان‌های منافقین می‌باشد.

  وی ادامه داد: اول مریم رجوی باید اجازه دهد که سازمان ملل در مناسبات خودش تحقیق کنند و ببینند چه اتفاقاتی افتاد چرا مریم رجوی از مناسبات درونی خود فرقه‌اش شروع نمی‌کند که چه بلاهایی سر زندانی‌ها آورده است، این چیزی نیست که من بگویم، آقای جمال عظیمی هم که جز جداشدگان از منافقین می‌باشند این خاطرات خود را از زندان و شکنجه‌هایی که توسط گروهک شده است اعلام کرده است.

  صرافپور در ادامه اظهار کرد: پس اول از همه مریم رجوی و سران این فرقه تروریستی باید از آنچه که درون مناسباتشان در زندان‌ها انجام داده‎اند بگویند، نیازی نیست دلسوزی کنند برای زندانیانی که از حق و حقوق برخوردار هستند در حالی که زندانیان خودشان از این حق و حقوق برخوارد نبوده و نیستند.

  وی گفت: اعضای زندانی شده نه می‌توانند وکیل داشته باشد نه حق ملاقات دارند نه کسی اطلاع داشت که این افراد در زندان هستند، در ایران هر چقدر هم جمهوری اسلامی محدویت گذاشته باشد در زندان‌ها و ضعف‌های وجود داشته باشد اما زندان در ایران از آنچه که ما به عنوان زندان می‌شناختیم متفاوت است و اصلا شبیه زندان‌های که ما می‌شناختیم نیست، در ایران زندانی‌ها به راحتی می‌توانند نامه، فیلم، کلیپ و صوت بیرون بدهند اما درون زندان‌های منافقین که هیچ از داخل اشرف و لیبرتی که زندان هم به حساب نمی‌آید، از درون کدام یک از پایگاه‌ها اعضا توانسته‌اند نامه به بیرون ارسال کنند، پس چقدر متفاوت است.

  صرافپور بیان کرد: زندانی‌های که داخل زندان‌های مختلف کشور ایران هستند حق داشتن وکیل، ملاقات کننده و مرخصی دارند و از امکانات خوبی برخوردار هستند ولی درون اشرف نه زندان‌های اشرف؛ درون مناسبات معمولی سازمان کسی حق داشتن وکیل ملاقات با خانواده و حتی تلفن زدن و نامه دادن را دارد؟ مریم رجوی در ابتدا باید در مورد این اعمال خود حساب پس بدهد.

  حامد صرافپور با بیان اینکه اگر بگویم اتفاقی در بند ۳۵۰ رخ داد با برنامه ریزی مریم رجوی بوده است، اینگونه نیست، ادامه داد: اینکه بگویم مریم رجوی از آنجا برنامه ریزی کرده باشد نه اینگونه نیست، اما کل فرقه ومریم رجوی منتظر هستند و موضوعات را رصد می‌کنند تا از شرایط داخلی جامعه به نفع خود بهره برداری کنند. خیلی هم دقیق رصد و پیگیری می‌کنند، چون به حیات سازمانشان بستگی دارد ریز به ریز اتفاقاتی که درون ایران و عراق رخ می‌دهد را دنبال کنند به همین دلیل یک اتفاق که در بند ۳۵۰ زندان اوین رخ داد برای منافقین دستمایه‌ می‌شود.

  این عضو جدا شده ادامه داد: من ۴ سال در زندان آمریکایی‌ها بودم چند باری ما را به طرز وحشیانه‌ای از چادر به محوطه می‌فرستادند حتی در سرمای زمستان زندانی‌ها را ۷ تا ۸ ساعت بیرون از چادر نگه می‌داشتند و تمام وسایل ما را می‌گشتند و خیلی از وسایل ما را هم برمی‌داشتند این بازرسی در همه زندان‌ها انجام می‌گیرد و چیز عجیبی هم نیست، قرار بوده از بند ۳۵۰ هم بارزسی صورت بگیرد، ظاهرا یک نفر از این زندانی‌ها نامه ای نوشته که در تلویزیونBBC هم خوانده شد این زندانی توضیح می‌دهد که ماموران در حال بازرسی بودند در اتاقی که زندانیان منافقین بودند اعتراض شروع شد، آن‌ها برای بازرسی مقاومت کردند یکی از دلائل مقاومت وجود تعدادی تلفن‌همراه بود.

  صرافپور گفت: شروع کننده این اعتراض زندانیان منافق بوده است حالا ما می‌گوییم ربطی به بیرون ندارد، اما این شروعی می‌شود برای اینکه سران گروهک منافقین که دنبال اخبار هستند همین که متوجه شدند در این بند تعدادی زندانی از گروهک خودشان مثل رضا اکبری، فولادوند وماسودی حضور دارند و این افراد از هوادران و اعضای سابق گروهک بودند شروع کردند خیلی وسیع این قضیه را برجسته کردند.

  وی ادامه داد: مریم رجوی با چند هدف مشخص اینکار را دنبال می‌کند، اول فضای جامعه را به تشنج بکشد، دوم یک فضای حقوق بشری به وجود بیاورند و یک تبلیغی برعلیه جمهوری اسلامی بشود به نفع خودشان نه زندانیان؛ چون اینها برای زندانیان دلسوزی نمی‌کنند بلکه به نفع خود علیه جمهوری اسلامی تبلیغات انجام می‌دهند، سوم خودشان را همسو وهمراه با مردم داخل ایران و خانواده‌های زندانیان نشان بدهند و بگویند ما هم در اینجا زندانی داریم و با شما همدردیم پس به سوی ما بیایید. در واقع جذب خانواده‌های که هیچ چیز اطلاع ندارند و در این قضیه نقش و ربطی ندارند و فرزندانشان به دلائل مختلف در زندان به سر می‌برند و ناخواسته وارد این جریان شده‌اند، می‌خواهند اینها را به خود جذب کنند؛ چهارم در فضای بین‌المللی خودشان را بیشتر مطرح کنند به اینکه هنوز هم می‌توانند در ایران کاری انجام دهند و هیاهو به راه بیاندازند و اینکه ما هستیم.

  حامد صرافپور بیان کرد: گروهک منافقین در این ۲ هفته اخیر در آمریکا و کشورهای اروپایی و در لیبرتی داخل عراق، نشست‌های مختلف می‌گذارند و از زندانیان بند ۳۵۰ به صورت علنی حمایت می‌کنند این اتفاق را برجسته کرده‌اند عکس و اسامی زندانیان خودشان به نمایش می‌گذارند و زندانی‌های خود را برجسته می‌کنند منافقین از این کار یک هدف مشخص دارند، هدفشان این است که جمهوری اسلامی با این کار زندانی‌ها را تحت فشار قراردهد این یک اقدام ضد انسانی است البته منافقین همیشه به دنبال این هستند تا خونی ریخته شود تا از آن به نفع خود استفاده کنند.

  وی در این زمینه مثالی زد و گفت: در جریان درگیری اشرف، مسعود رجوی بسیار خوشحال بود که ۴۰ نفر از اعضا کشته شده‌اند، مسعود رجوی در یک نشست عمومی گفت، اگر بجای این ۴۰ نفر ۴۰۰ نفر کشته شده بودند به نفع ما بود و من جشن میگرفتم!!!

  این موضوع خیلی از اعضا را دچار تناقض کرد و گفتند اگر ما کشته شویم خوب است؟ مسعود در پاسخ گفت، اگر این افراد کشته نمی‌شدند سازمان اسمش برجسته نمی‌شد و به مرور اسم سازمان محو میشد و این خطر بسیاری برای ما است.

  این عضو سابق گروه منافقین در پایان این چنین گفت: سران منافقین فکر نکنند ما متوجه این ترفندها نیستیم و مردم هم بدانند که در دام این گروهک تروریستی نیافتند.

  منبع: پایگاه خبری مجاهدین
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.