• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » شهری که در آن صدای کودکی نیست!
  کد خبر : 1849634

  شهری که در آن صدای کودکی نیست!

  شهری که در آن صدای کودکی نیست!

  مریم سنجابی یکی از اعضای جدا شده گروهک تروریستی منافقین گفت، در کمپ اشرف ما سال‌های سال با خانواده خودمان ارتباط نداشتیم آنها را ملاقات نکردیم اما در زندان‌های ایران زندانیان هفته ای دوبار با خانواده خود ملاقات دارند این حداقل مقایسه است.

  شهری که در آن صدای کودکی نیست!Reviewed by Farnaz on May 6Rating:

  مریم سنجابی یکی از اعضای جدا شده گروهک تروریستی در مورد بیانیه مریم رجوی در زمینه بازدید زندان‌های ایران توسط صلیب سرخ گفت: مریم رجوی بهتر است اول اجازه دهد صلیب سرخ از زندان‌های خودش در لیبرتی دیدن کند؛ ببیند چند نفر از زندانیان زندان‌های مخوف منافقین تلفن همراه دارند، آیا می‌توانند با ۵۰ نفر صحبت کنند؟ ببینید چند سال است با خانواده‌های خود ارتباط ندارند.

  وی ادامه داد: ۳۰ سال است اعضای گروهک از خانواده و بستگان خود اطلاعی ندارند،این افراد حتی اجازه خروج از کمپ را ندارند تا بتوانند شهر را ببینند؛ مریم رجوی اسم شهر بر روی کمپ اشرف گذاشته، چه شهری که حتی صدای کودکی در آن شنیده نمی‌شود، یک ایستگاه پلیس یا یک پست خانه در این باصطلاح شهر وجود نداشت تا افراد برای ارتباط با بستگان خود به آن مراجعه کنند.

  مریم سنجابی با بیان اینکه صلیب سرخ برود با اعضای که زندانی و شکنجه شده‌اند صحبت کند گفت: حدود صد نفر از اعضای سابق گروهک حاضرند شهادت بدهند که چه شکنجه‌هایی در زندان‌های اشرف دیده اند، صلیب سرخ با این افراد صحبت کند بعد به ایران بیاید و مقایسه کند.

  وی اظهار کرد: این ادعای حقوق بشر مریم و مسعود رجوی واهی است چون خودشان اصلا پایبند ادعاهای خود نیستند.

  مریم سنجابی گفت: مریم رجوی از اتفاق بند ۳۵۰ برای سوء استفاده خود بهره برداری می‌کند؛ بازرسی از بند ۳۵۰ به دلیل ارتباط با بیرون این زندانیان بوده است، این زندانیان با بیرون از طریق نامه و تلفن در ارتباط بودند و این عمل غیرقانونی است.

  این عضو جدا شده این چنین ادامه داد: در کمپ اشرف ما سال‌های سال با خانواده خودمان ارتباط نداشتیم آنها را ملاقات نکردیم اما در زندان‌های ایران زندانیان هفته ای دوبار با خانواده خود ملاقات دارند این حداقل مقایسه است.

  سنجابی در پایان گفت: این اغتشاشات به دلیل ارتباط با عوامل خارج از زندان صورت گرفته است و این کار به عمد صورت می‌گیرد و منافقین از این اتفاق به نفع خود بهره برداری می‌کنند.

  منبع: پایگاه خبری مجاهدین
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.