• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , گوناگون » دیدار خواهران دوقلو بعد از ۷۸ سال + عکس
  کد خبر : 1849590

  دیدار خواهران دوقلو بعد از ۷۸ سال + عکس

  دیدار خواهران دوقلو بعد از ۷۸ سال + عکس

  آنها با یکدیگر به دنیا آمدند، با این حال نتوانستند با هم زندگی کنند. ” آن هانت ” و “الیزابت هامل” بعد از ۷۸ سال جدایی برای اولین بار یکدیگر را در آمریکا ملاقات کردند.

  دیدار خواهران دوقلو بعد از ۷۸ سال + عکسReviewed by Farnaz on May 6Rating:

  یکی از آنها در انگلستان بزرگ شد و دیگری در جوانی به آمریکا مهاجرت کرد. خواهران دوقلو بالاخره در سن ۷۸ سالگی برای اولین بار با یکدیگر ملاقات کردند. مادر آنها یکی از دخترها را به فرزندی سپرده بود.

  آنها با یکدیگر به دنیا آمدند، با این حال نتوانستند با هم زندگی کنند. “آن هانت” و “الیزابت هامل” بعد از ۷۸ سال جدایی برای اولین بار یکدیگر را در آمریکا ملاقات کردند.
   
   
   
  شبکه خبری جهانی “بی بی سی” با استناد به آمار موجود گزارش می‌دهد، تا به‌حال دیده نشده که دوقلویی‌ بعد از بازه زمانی تا این حد و ابعاد یکدیگر را یافته و ملاقات کرده باشند.
   
  هر دو زن در سال ۱۹۳۶ در آلدرشات (Aldershot) انگلستان به دنیا آمدند. پدر آنها مادر را ترک کرد. مادر نیز تصمیم گرفت که یکی از دخترانش یعنی “آن” (Ann) را به فرزندی بسپارد.
   
  “آن” را زوجی از آلدرشات به فرزندی پذیرفت و او به عنوان تک‌فرزند این خانواده بزرگ شد. زمانی که مادر ناخوانده ‌”آن” در سال ۲۰۰۱ از دنیا رفت، او جست‌وجوی خود برای پیدا کردن ریشه‌های حقیقی‌اش را آغاز کرد. این کاوش ادامه یافت تا این که در سال گذشته (۲۰۱۳) “آن” فهمید که خواهر دوقلویی هم دارد.
   
  الیزابت در این زمان در آمریکا زندگی می‌کرد. او هم به عنوان تک‌فرزند بزرگ شد. الیزابت در دوران جوانی به هنگامی که همراه با نیروی دریایی سلطنتی انگلستان در مالت مستقر بود عاشق مردی آمریکایی شد و به آمریکا مهاجرت کرد.
   
  یکی از دختران “آن” بالاخره توانست جای الیزابت، خاله خود را بیابد و برایش نامه‌ای بنویسد. بعد میان دو خواهر تماس‌های تلفنی برقرار شد تا این که بالاخره هفته گذشته (۲۰۱۴) دوقلوها توانستند همدیگر را در کالیفرنیا ملاقات کنند. این ملاقات توسط نانسی سگال، محقق دوقلوها در دانشگاه فولرتون ایالت کالیفرنیا، ترتیب داده شد.
   
  الیزابت می‌گوید، می‌دانست خواهر دوقلویی دارد، اما هرگز نمی‌توانست باور کند که او را روزی ملاقات خواهد کرد. همه تلاش‌هایی که او برای پیدا کردن خواهرش کرده بود تا آن زمان شکست خورده بود. او می‌گوید، این مسئله که “آن” آلدرشات، زادگاه خود را هرگز ترک نکرد نکته ویژه‌ای در سرنوشتشان بود. به همین خاطر بود که آنها بی‌آنکه بدانند در دوران کودکی چندان هم از هم دور نبودند.
   
  الیزابت بعد از ۷۸ سال وقتی به خواهر خود رسید به او گفت: «چقدر خوب است که در واقعیت تو را می‌بینم.»
   
  دوقلوها می‌خواهند بعد از انجام چند آزمایش و پرسش و پاسخ با یکدیگر به سکونت‌گاه الیزابت در ایالت اورگون آمریکا رفته و اوقاتی را در آنجا به سر برند.
   
  “آن” به “بی بی سی” گفت: «حس می‌کنم که لیز [الیزابت] را در همه عمرم می‌شناخته‌ام.»
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.