• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » از امروز باید چقدر کرایه تاکسی پرداخت کنیم ؟ + جدول
  کد خبر : 1849565

  از امروز باید چقدر کرایه تاکسی پرداخت کنیم ؟ + جدول

  از امروز باید چقدر کرایه تاکسی پرداخت کنیم ؟ + جدول

  شهروندان تهرانی از امروز باید بر اساس مصوبه شورای شهر تهران با نرخ جدید کرایه های تاکسی را بپردازند.

  از امروز باید چقدر کرایه تاکسی پرداخت کنیم ؟ + جدولReviewed by Farnaz on May 6Rating:

  پس از کش و قوس هاي زياد  و نهايتاً تعاملي که ميان شوراي شهر و استانداري صورت گرفت تا اجراي افزايش نرخ کرايه ها از ابتداي ارديبهشت صورت نگيرد ( متن کامل اين خبر را اينجا بخوانيد) مطابق مصوبه شوراي شهر تهران در رابطه با افزايش نرخ كرايه هاي تاكسي در سال 93 ، شهروندان بايستي  از امروز سه شنبه 16 ارديبشهت ماه کرايه هاي تاکسي را بر اين مبنا بپردازند.

   
   
   
  ابوالفضل قناعتي يکي از اعضاي شوراي اسلامي شهر در گفتگو با آريا هرگونه افزايش نرخ و دريافت آن از سوي تاکسيرانان را قبل از موعد مقرر تخلف عنوان کرده اظهار داشت: نصب برچسب هاي نرخ هاي جديد بر روي تاكسي ها از عصر روز دوشنبه آغاز و از سه شنبه 16 ارديبهشت ماه نيز  كرايه هاي تاكسي بر اساس مصوبه شوراي شهر تهران افزايش پيدا مي کند.
  اين عضو شوراي شهر پايتخت اعلام کرد: افزايش نرخ ها بر اساس مصوبه قبلي شورا بوده  و به طور ميانگين كرايه هاي تاكسي 25 درصد افزايش پيدا مي كند.
   
   
   
  تغييري در نرخ ها ايجاد نخواهد شد
  به گزارش آريا، سيد حسين هاشمي ،استاندار تهران نيز با اشاره به اينکه  طبق مصوبه شوراي شهر افزايش نرخ کرايه‌هاي تاکسي از  فردا سه شنبه همان‌گونه که فرمانداري تاييد کرده اجرا خواهد شد تاکيد مي کند که اين نرخ ها نمي کند و تا کنون هيچ تغييري در برنامه ايجاد نشده است. وي با بيان اينکه هيچگونه تغييري در مصوبه شوراي شهر در خصوص نرخ جديد حمل و نقل عمومي اعمال نخواهد شد، افزود:‌افزايش کرايه‌ها طبق مصوبه قبلي شورا انجام مي‌پذيرد.
  هاشمي تصريح کرد:اگر قرار بر ايجاد تغييرات در برنامه افزايش نرخ کرايه‌ها باشد زمان‌بر است و بايد مراحل خود را طي کند.
   
   
   
  بر اين اساس شهروندان بايد مطابق زير کرايه تاکسي پرداخت کنند.
   
   
   
   
   
  وروديه تاکسي 370 تومان
  بر اساس لايحه شهرداري وروديه تاکسي هاي گردشي براي مسافت آزاد 500 متر 370 تومان و پس از 500 متر تا 7 کيلومتربه ازاي هر 100 متر 161 ريال به کرايه افزوده مي شود .همچنين براي مسافت هاي بالاي 7 کيلومتر به ازاي هر 100 متر 135 ريال و در سرعت هاي کمتر از 15 کيلومتر بر ساعت براي هر دقيقه 96 ريال در نظر گرفته شده است .
   
   
   
   
  ورودي تاکسي فرودگاه 3 هزار و 850 تومان
  نرخ کرايه تاکسي ها مبلغ وروديه تاکسي فرودگاه ها به 3 هزار و 850 تومان افزايش يافته است و قيمت ها پس از 1000 متر مسافت آزاد به ازاي 2 کيلومتر اول 53 هزار ريال و از کيلومتر 2 تا 10 هر صد متر يک هزار و 160 ريال خواهد بود.
   
   
   
   
   
  نرخ کرايه هاي تاکسي هاي راه آهن و ترمينال
  مبلغ وروديه تاکسي هاي راه آن و ترمينال ها 2 هزار و 950 تومان است که پس از 1000 متر آزاد تا پايان دو کيومتر ابتدايي 4هزار و 450 تومان گرفته و پس از آن تا 10 کيلومتر ،هر 100 متر 1131 ريال دريافت مي شود .
   
   
   
   
  جدول نرخ کرايه هاي ناوگان حمل و نقل عمومي  بر اساس مصوبه شوراي اسلامي شهر تهران 
   
   
  منبع: آریا
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.