• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » قیمت‌ها براساس قانون افزایش می‌یابد دولت گناهی ندارد
  کد خبر : 1849204

  قیمت‌ها براساس قانون افزایش می‌یابد دولت گناهی ندارد

  قیمت‌ها براساس قانون افزایش می‌یابد دولت گناهی ندارد Reviewed by Aryan on Apr 30Rating: معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهوری با بیان این‌که تاریخ در مورد عملکرد دولت تدبیر و امید داوری می‌کند، گفت: طبق قانون هدفمندی یارانه‌ها دولت موظف است هزینه‌ها را افزایش دهد و در این زمینه دولت گناهی ندارد. به گزارش تسنیم…

  قیمت‌ها براساس قانون افزایش می‌یابد دولت گناهی ندارد Reviewed by Aryan on Apr 30Rating:

  معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهوری با بیان این‌که تاریخ در مورد عملکرد دولت تدبیر و امید داوری می‌کند، گفت: طبق قانون هدفمندی یارانه‌ها دولت موظف است هزینه‌ها را افزایش دهد و در این زمینه دولت گناهی ندارد.

  به گزارش تسنیم محمدباقر نوبخت در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، اظهار کرد: درحال حاضر مردم هزینه‌های گزافی را بابت درمان و بهداشت پرداخت می‌کنند که دولت تدبیر و امید تعهد می‌کند این میزان امسال به ۱۰‌درصد کاهش یابد. وی با تأکید بر این‌که هیچ‌کدام از دولتمردان دولت تدبیر و امید به‌عنوان صفر کیلومتر یا برای آزمون و خطا نیامده‌اند، تصریح کرد: در این دولت همه خدمتگزاران باسابقه کمر همت را بسته‌اند تا به مردم خدمت کنند. نوبخت با اشاره به این‌که طبق قانون هدفمندی یارانه‌ها دولت موظف است هزینه‌ها را افزایش دهد، تصریح کرد: این قانون است و دولت در این زمینه گناهی ندارد. وی با اشاره به قانون هدفمندی یارانه‌ها، گفت: براساس این قانون باید قیمت‌های کشور به قیمت‌های منطقه‌ای برسد. 

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.