• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » جنایت در مراسم نذری+عکس
  کد خبر : 1848938

  جنایت در مراسم نذری+عکس

  جنایت در مراسم نذری+عکس

  مرد جوانی که هنگام پخش نذری پیرمردی را به قتل رسانده بود پس از چندین ماه زندگی مخفیانه توسط پلیس دستگیر شد.

  جنایت در مراسم نذری+عکسReviewed by Farnaz on Apr 19Rating:

  رد جوانی که هنگام پخش نذری پیرمردی را به قتل رسانده بود پس از چندین ماه زندگی مخفیانه توسط پلیس دستگیر شد. ساعت8شب24بهمن ماه سال گذشته از طريق مركز فوریت های پلیسی 110 وقوع يك فقره درگيري در ابوذر – خيابان مهمان نوازان به كلانتري161 ابوذر اعلام شد .

  با حضور مأموران كلانتري و بررسي هاي اوليه مشخص شد فردي 69 ساله با مالك یک مغازه ميوه فروشي بنام عباس ( 29 ساله ) درگير شده که از ناحیه پشت سر دچار شکستگی شدید شده و به بیمارستان منتقل شده است . با وجود انجام اقدامات پزشکی و به علت شدت جراحت وارد شده ، مجروح به علت مرگ ناشی از اصابت جسم سخت به ناحیه سر فوت ، پرونده با موضوع “فوت مشکوک” تشکیل و به دستور شعبه چهارم بازپرسی دادسرای امور جنایی ، جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار می گیرد .

  با آغاز رسیدگی به پرونده ، کارآگاهان با مراجعه به محل جنایت اطلاع پیدا می کند که عامل جنایت پس از اطلاع از مرگ مقتول بلافاصله از تهران متواری شده است . تحقیقات جهت شناسایی مخفیگاه متهم در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت تا نهایتا کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که عامل جنایت پس از چندین ماه زندگی مخفیانه در یکی از روستاهای استان گلستان مجددا به تهران مراجعت کرده که بلافاصله مخفیگاه وی در “دوراهی قپان” شناسایی و در روز24فروردین ماه دستگیر شد .

  متهم پس از دستگیری صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف و در خصوص انگیزه جنایت نیز به کارآگاهان عنوان داشت : “روز پنجشنبه در حال پخش نذورات برای شادی روح پدرم در مقابل مغازه بودم که مقتول به در مغازه مراجعه و عنوان داشت که چرا برای پدرت خرما پخش می کنی ؟!!!!! ؛ در حالیکه از نحوه بیان این سؤال بسیار عصبانی شده و آنرا به نوعی توهین به خود و پدرم احساس کرده بودم ، در یک لحظه کنترل خود را از دست داده و متوفی را با شدت به عقب هل دادم که باعث شد تا وی از ناحیه پشت سر به زمین برخورد کرده و نهایتا در بیمارستان فوت کند. سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : ” با توجه به اعتراف صریح متهم ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است ” .

  منبع: کمونه
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.