• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » قتل فجیع 3 شهروند تهرانی به دست 3افغانی جنایتکار/عاملان جنایت اجساد مقتولان را سوزانده بودند+عکس
  کد خبر : 1848931

  قتل فجیع 3 شهروند تهرانی به دست 3افغانی جنایتکار/عاملان جنایت اجساد مقتولان را سوزانده بودند+عکس

  قتل فجیع 3 شهروند تهرانی به دست 3افغانی جنایتکار/عاملان جنایت اجساد مقتولان را سوزانده بودند+عکس

  یک جنایتکار افغان با همدستی 2هموطن دیگرش دست به 3قتل فجیع در ایران زد و قصد سرقت از خانه قربانیان خود را داشت که توسط پلیس دستگیر شد.

  قتل فجیع 3 شهروند تهرانی به دست 3افغانی جنایتکار/عاملان جنایت اجساد مقتولان را سوزانده بودند+عکسReviewed by Farnaz on Apr 19Rating:

  یک جنایتکار افغان با همدستی 2هموطن دیگرش دست به 3قتل فجیع در ایران زد و قصد سرقت از خانه قربانیان خود را داشت که توسط پلیس دستگیر شد.

  در آذرماه سال 1392 خانمی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران عنوان کرد که خواهرش رخساره ( 58 ساله ) بهمراه پسرش فرزان ( 19 ساله ) به شهر نمک آبرود رفته اما پس از گذشت دو روز دیگر پاسخگوی تماس های او نبوده و ارتباط آنها از آن زمان قطع شده است .

  با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “فقدان” و به دستور قاضی عموزاد ، بازپرس شعبه سیزدهم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

  شاکیه پس از حضور در اداره یازدهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : “خواهر و خواهرزاده ام ( رخساره و فرزان ) 5آذرماه سال گذشته و به قصد انجام امورات ملکی ، به قصد نمک آبرود از منزلشان واقع در خیابان ونک خارج و برابر تماس تلفنی در ساعت 11شب به نمک آبرود رسیدند ؛ تماس های تلفنی ما تا دو روز ادامه داشت تا اینکه پس از گذشت این مدت ، ناگهان تماس های ما قطع شد و آنها دیگر پاسخگوی تماس های من نبودند تا نهایتا تلفن های همراه هر دو نفر آنها خاموش شد !! ” .

  همزمان با آغاز تحقیقات ، کارآگاهان اداره یازدهم از طریق مدیریت ساختمان محل سکونت دو فقدانی اطلاع پیدا کردند که فرد جوانی با یک دستگاه خودرو BMW به محل سکونت آنها مراجعه و با طرح این موضوع که فقدانی ها کشور را به مقصد آمریکا ترک کرده و در حالیکه کلید منزل را نیز بهمراه داشته ، قصد ورود به منزل فقدانی ها را داشته که نگهبانی مجتمع مانع وی گردیده است  .

  با توجه به اطلاعات اخیر مبنی بر مراجعه ی فردی ناشناس به محل سکونت فقدانی ها و تلاش این شخص برای ورود به محل سکونت آنها ، کارآگاهان به محل مراجعه و با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته موفق به شناسایی مالک خودرو BMW شدند .

  با شناسایی مالک خودرو مشخص شد که خودرو BMW به صورت استیجاری در اختیار فردی به نام محمد . ن ( 22 ساله) – از اتباع  کشور افغانستان – قرار دارد .

  با شناسایی تصویر محمد . ن از سوی نگهبانی ساختمان محل سکونت فقدانی ها ، دستگیری وی در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم قرار گرفت و نهایتا وی در روز23دیماه ، در منطقه محمدشهر کرج دستگیر و به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد .

  محمد . ن در اظهارات اولیه به کارآگاهان گفت : ” به اتفاق خانم “رخساره . الف” و پسرش ( فرزان ) جهت سرکشی به املاک به نمک آبرود رفته و 15 روز بعد بهمراه آنها به تهران بازگشتیم و از آنزمان به بعد دیگر از سرنوشت آنها بی اطلاع هستم و احتمال می دهم که کشور را به مقصد آمریکا ترک کرده باشند ” .

  با توجه به اظهارات محمد . ن ، بررسی صحت اظهارات وی در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم قرار گرفت ؛ لذا ضمن بررسی سوابق خروج از کشور فقدانی ها ، مشخص شد که هیچگونه سابقه ی خروج از کشور از سوی آنها وجود نداشته و شاکیه نیز از قصد و نیت خواهر و خواهرزاده اش برای خروج از کشور بی اطلاع است .

  با اطمینان از کذب بودن تمامی اظهارات محمد . ن و همچنین دیگر اطلاعات بدست آمده از تحقیقات پلیسی ، وی به ناچار لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت آتشین و قتل مادر و فرزند اعتراف و عنوان داشت که این دو نفر را در حالتی
  نیمه بیهوش و در داخل یک چاه به آتش کشیده است .

  متهم در خصوص انگیزه جنایت به کارآگاهان گفت : ” تعداد 1600 عدد سکه تمام بهار آزادی برای مقتوله خریداری و ایشان نیز در قبال سکه ها چندین فقره چک تحویل داده بود ، اما تمامی چک ها در زمان سررسید برگشت خورده بودند ؛ زمانیکه برای سرکشی املاک به نمک آبرود رفته بودیم ، مجددا درباره پول سکه ها با یکدیگر صحبت کردیم و مقتوله بیان کرد که تمامی پول های خود را از کشور خارج کرده و در حال حاضر پولی در اختیار ندارد و مدعی شد که هر زمان به مقصد ( کشور آمریکا ) برسد ، پول سکه ها را برایم ارسال خواهد کرد ؛ من نیز که به صحبت های او دیگر اعتمادی نداشتم ، نقشه قتل وی و پسرش را کشیده تا پس از قتل آنها ، اموالشان را تصرف نمایم ” .

  متهم در خصوص نحوه جنایت نیز به کارآگاهان گفت : “در مسیر بازگشت از نمک آبرود به سمت تهران بود که با طرح و نقشه قبلی و با استفاده از آبمیوه مسموم ، هر دو نفرشان را بیهوش کرده و آنها را به داخل باغ خود در روستای “خوش نام”( از توابع شهرستان ملارد ) منتقل و در حالیکه در حال بهوش آمدن بودند به داخل چاه داخل باغ انداخته و با ریختن بنزین ، هر دو نفر آنها را آتش زده و به قتل رساندم ” .

  متهم پس از اعتراف به دو جنایت آتشین ، پرده از سومین جنایت و قتل دختری 20 ساله به نام زهرا برداشت و عنوان داشت : ” زهرا دختر مورد علاقه ام بود و قصد داشتم تا با او ازدواج نمایم اما پس از آنکه با یکدیگر درگیر شده و زهرا بیان داشت که از ازدواج با من منصرف شده ، به قصد انتقام و به همان شیوه بیهوشی او را نیز به داخل چاه انداخته و جنازه او را نیز بهمراه دو فقدانی به آتش کشیدم ” .

  با توجه به اعتراف جدید متهم ، بلافاصله هماهنگی های لازم با پلیس آگاهی شهریار انجام و مشخص شد که پرونده فقدانی زهرا . س ( 20 ساله ) در پلیس آگاهی شهریار در حال رسیدگی است .

  متهم در ادامه اعترافات ، دو نفر از بستگان خود ( هر دو نفر از اتباع کشور افغانستان ) به نام های نبی ( 22 ساله ) و پیروز ( 20 ساله ) را نیز به عنوان افرادی که او را در ارتکاب این سه جنایت همراهی کرده اند ، معرفی کرد .

  سرهنگ عباسعلی محمدیان ، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : ” با توجه به اعترافات صریح متهم ، بلافاصله هماهنگی های لازم قضایی – انتظامی انجام و کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ بهمراه قاضی عموزاد ، قاضی احمدی ( قاضی ویژه دادسرای ملارد ) ، پلیس آگاهی شهرستان شهریار ، تیم تشخیص هویت ، تیم آتش نشانی ، پزشکی قانونی و … ، در مورخه 25/01/1393 به محل ارتکاب جنایت مراجعه و ضمن دستگیری “نبی” و “پیروز” به عنوان دو متهم دیگر پرونده ، در ساعت 16:30 موفق به کشف جسد سه نفر ( یک مرد و دو نفر خانم ) از داخل چاه داخل باغ شدند  ” .

  رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان این خبر نیز عنوان داشت : “به دستور مقام محترم قضایی بقایای بجای مانده از اجساد به پزشکی قانونی منتقل و متهمان جهت انجام تحقیقات تکمیلی و بررسی صحت اظهارات متهم اصلی پرونده ، با قرار بازداشت موقت در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند ” .

  منبع: کمونه
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • نام...

   فكر مي كنم كه در مورد هست و نيست مردم و وجود اين تيره nv ;a,v نظر , pjd nsj,v قاطع از سوي نظام گرفته شود.

  • رضا

   چرا میترسید که نظر ما را پخش کنید . اخه این چه وضعی هست که افغانی بدون هویت و هیچ قانونی با ایران میاد کسی هم جلوشو نمیگیره پلیس هم از توانش خارج شده که مقابله کنه چرا یک بسیج عمعومی از مردم نمیگذارید تا اینها را جمع کنن و از کشور بیرون کنن تا کی افغانی باید اینجا جنایت کند ؟؟ چند روز پیش هم در فشم آن دختر به دست نگهبان افغانی باغ خفه شد . کمی ایرانی باشید . و با پخش نظر مردم در پی پیگیری باشد

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.