• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » خودکشی سر قبر مادرپرده از راز جنایت برداشت+عکس
  کد خبر : 1848925

  خودکشی سر قبر مادرپرده از راز جنایت برداشت+عکس

  خودکشی سر قبر مادرپرده از راز جنایت برداشت+عکس

  مرد جنایتکاری که دست به قتل دوستش زده و سرمزار مادرش اقدام به خودکشی کرده بود راز قتل وی را در بیمارستان فاش کرد.

  خودکشی سر قبر مادرپرده از راز جنایت برداشت+عکسReviewed by Farnaz on Apr 19Rating:

  مردی جنایتکاری که دست به قتل دوستش زده  و سرمزار مادرش اقدام به خودکشی کرده بود راز قتل وی را در بیمارستان فاش کرد.

  ساعت 3 بامداد 7فروردین از طريق مركز فوریت های پلیسی110 يك فقره كشف جسد در اتوبان خرازي- بلوار پژوهش، در داخل جوي آب به كلانتري171 عوارضي اعلام شد .

  با حضور مأموران در محل و انجام بررسي هاي اولیه مشخص شد جسد متعلق است به مردی ناشناس ، فاقد هرگونه مدارک شناسایی ، حدودا60 ساله ، پيچيده در داخل پرده و بسته شده با طناب است که با ضربات متعدد جسم تیز به قتل رسیده است .

  با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمد” و به دستور قاضی رودگر ، بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

  در شرایطی که تحقیقات جهت شناسایی هویت جسد ناشناس در دستور کار کارآگاهان قرار داشت و برابر سوابق ثبت شده در سیستم جامع پلیس که هیچگونه شکایتی نیز در خصوص اعلام فقدان با مشخصات جسد کشف شده اعلام نشده بود ، در مورخه 25/01/1393 از طریق کلانتری 205 شهید مصطفی خمینی به اداره دهم پلیس آگاهی اعلام شد که در بازرسی بدنی فردی که قصد خودکشی در داخل بهشت زهرا داشته و توسط مردم به بیمارستان منتقل شده ، کاغذی در قالب وصیت نامه پیدا شده که خود را قاتل یکی از دوستانش معرفی و جسد را در غرب تهران رها کرده است   .

  با توجه به خبر اعلام شده به اداره دهم پلیس آگاهی ، کارآگاهان با حضور در بیمارستان به تحقیقات از این فرد به نام سیروس ( 40 ساله ) پرداختند ؛ با توجه به اعترافات سیروس ، کارآگاهان موفق به شناسایی هویت جسد ناشناس به نام سعید . ح ( 55 ساله ) ، ساکن خیابان آفریقا شدند که برابر اطلاعات بدست آمده تشکیل خانواده نداده و تنها برادرش نیز در خارج از کشور زندگی می نماید .

  متهم پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی ، در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : ” از حدود 15 سال پیش با سعید دوست هستم و [ بواسطه اینکه هر دو نفر مجرد هستیم ] ارتباط بسیار نزدیکی با یکدیگر داشتیم تا اینکه در سال 82 مبلغ 80 میلیون تومان از سعید قرض گرفتم و به علت عدم توانایی در بازپرداخت این مبلغ ، او از من شکایت کرد و به مدت دو سال به زندان افتادم ” .

  متهم در ادامه اعترافاتش گفت : ” پس از گذشت دو سال ، سعید به صورت “یوم الادا” رضایت داد و من از زندان آزاد شدم ؛ همچنان باهم دوست بودیم تا اینکه اخیرا سعید درخواست طلب خود را مطرح کرد ” .

  متهم در خصوص نحوه ی ارتکاب جنایت به کارآگاهان گفت :  ساعت 09:30 مورخه 16/01/1393 قرار بود تا بهمراه سعید ، برای دید و بازدید به منزل یکی از دوستان مشترک در کرج برویم ؛ حدودا ساعت 11:30 ، در اتوبان [ شهید ] خرازی در مسیر حرکت به سمت کرج بودیم که دوباره بر سر طلب سعید با یکدیگر بحث کردیم ؛ در حالیکه عصبانی شده بودم ، از  سعید خواستم تا ماشین را نگهدارد و من در یکی از خیابان های فرعی از ماشین پیاده و حدودا 5  دقیقه ای پیاده روی کردم ؛ در این زمان ، سعید برای دلجویی نزد من آمد و دو نفری در نزدیکی یک تپه نشسته و مدتی باهم صحبت کردیم اما پس از دقایقی مجددا با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردیم ؛ درحالیکه کنترل خود را از دست داده بودم ، اینبار با سنگ ضربه ای به سر سعید زدم که بر روی زمین افتاد و [ بلافاصله ] با چاقویی که همراه داشتم ، چندین ضربه به سعید زدم ” . 

  متهم در خصوص نحوه رها کردن جسد مقتول به کارآگاهان گفت : ” پس از بازگشت به حالت طبیعی ، ابتدا تمامی مدارک شناسایی سعید را برداشتم تا قابل شناسایی نباشد ؛ سپس جسد را در داخل پرده ای گذاشتم که سعید قصد تعمیر آنرا داشت ؛ پس از قرار دادن جسد در داخل پرده و بسته بندی آن با طناب ، به سرعت سوار ماشین شده و به سمت قزوین حرکت کردم ؛ قصد داشتم تا جسد را در شهرستان قزوین رها کنم که در بین راه به سمت هشتگرد کرج تغییر مسیر دادم اما محل مناسبی برای رها کردن جسد پیدا نکردم و مجددا به سمت تهران بازگشتم ؛ حدودا ساعت 21:00 شده بود که در تاریکی شب و در بلوار [ شهید ] خرازی جسد را از ماشین پیاده و در داخل جوی آب قرار دادم ” .

  متهم درباره اقدام به خودکشی و تنظیم وصیت نامه و معرفی خود به عنوان قاتل نیز به کارآگاهان گفت : ” پس از رها کردن جسد خودرو سعید را در منطقه ولنجک در یکی از کوچه های فرعی پارک کرده و خودم به شهرستان رفتم ؛ حدودا یک هفته بعد مجددا به تهران آمدم و خودرو سعید را از ولنجک برداشته و به بهشت زهرا رفتم ؛ ابتدا به [ زیارت ] قبر مادرم رفتم و در حالیکه از قبل تصمیم به خودکشی گرفته بودم ، در همانجا وصیت نامه ای تنظیم و خود را قاتل بهترین دوست خود معرفی کردم ” .

   

   

   

   

  خودکشی سر قبر مادرپرده از راز جنایت برداشت+عکس
  خودکشی سر قبر مادرپرده از راز جنایت برداشت+عکس
  منبع: ایسنا
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.