• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » قیمت دلاررسمی روزانه افزایش می یابد
  کد خبر : 1848862

  قیمت دلاررسمی روزانه افزایش می یابد

  قیمت دلاررسمی روزانه افزایش می یابد

  در حالی که اذهان عمومی با مقوله یارانه ها درگیر است،بانک مرکزی بطورچراغ خاموش در حال افزایش تدریجی قیمت رسمی انواع ارزبه ویژه دلار درکشور است این در حالی است که ازماه پایانی سال گذشته تاکنون قیمت دلار رسمی با افزایش 100تومانی همراه شده است.

  قیمت دلاررسمی روزانه افزایش می یابدReviewed by Farnaz on Apr 14Rating:

  در حالی که اذهان عمومی با مقوله یارانه ها درگیر است،بانک مرکزی بطورچراغ خاموش در حال افزایش تدریجی قیمت رسمی انواع ارزبه ویژه دلار درکشور است این در حالی است که ازماه پایانی سال 92 تاکنون قیمت دلار رسمی با افزایش 100تومانی همراه شده است.

   افزایش چراغ خاموش ارز رسمی توسط بانک مرکزی تاجایی ادامه یافته است که این روز ها دیگر چشم های بازاردارد از کاسه درمی آید این در حالی است که بازاریان این اقدام دولت را دلیل گرانی های پیش از اجرای قانون هدفمندی یارانه هاعنوان می کنند .

  صرفه نظر از مقوله نظارت و بازرسی از بازارها ،افزايش تعرفه‌هاي گمركي براي اقلام وارداتي و همچنین بالارفتم قیمت رسمی انواع ارز دلیل گرانی ها و افزایش قیمت های اخیر در بازار عنوان می شود .

  در این بین ،بررسی ها از نوسانات بازار ارز بیانگر آن است که نرخ رسمي دلار از ماه پاياني سال گذشته تا كنون افزايش صد توماني را تجربه كرده و از 2 هزار و 477 تومان به 2 هزار و 549 تومان رسيده كه این رخ داد در افزايش قيمت اقلام ضروري وارداتي بي‌تأثير نبوده است.

  بانک مرکزی آخرین تغییرات نرخ ارز رسمی موجود در مرکز مبادلات ارزی کشور را اعلام کرد.بانک مرکزی روز (دوشنبه 25 فروردین ماه) نرخ  ارز رسمی موجود در مرکز مبادلات ارزی کشور را نسبت به روز گذشته تغییر داد که برهمین اساس نرخ دلار آمریکا با 5 ریال رشد به ارزش 25,497 ریال، پوند انگلیس با 24ریال رشد به ارزش 42,672 ریال و در مقابل یورو با 80 ریال افت به ارزش 35,314 ریال قیمت گذاری شده و به متقاضیان ارزهای رسمی توزیع می شود.

  افزایش قیمت رسمی انواع ارزها به ویژقیمت دلار که به نوعی یکی از شاخص های بازارارزبه شمار می رود انهم دراستانه اجرای فازدوم هدفمندی یارانه ها نشان ازتغییر سیاست های ارزی بانک مرکزی و دولت در اقتصاد دارد این درحالی است که گرانی قیمت دلار افزایش قیمت اقلام وارداتی و بتبع رشد تورم درکشور را نوید می دهد .

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.