• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » مترو و اتوبوسرانی با گران شده نرخ کرایه ها آماده خدمات دهی مناسب نیستند
  کد خبر : 1848695

  مترو و اتوبوسرانی با گران شده نرخ کرایه ها آماده خدمات دهی مناسب نیستند

  مترو و اتوبوسرانی با گران شده نرخ کرایه ها آماده خدمات دهی مناسب نیستند

  عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: با گرانی نرخ کرایه های ناوگان تاکسیرانی مردم به استفاده از ناوگان اتوبوسرانی و مترو کشیده خواهند شد که با این اقدام ناوگان اتوبوسرانی و مترو با چالش مواجه خواهند شد و قادر به سرویس دهی کامل و مناسب به مردم نیستند.

  مترو و اتوبوسرانی با گران شده نرخ کرایه ها آماده خدمات دهی مناسب نیستندReviewed by Farnaz on Apr 8Rating:

  اسماعیل دوستی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی تهران پرس با اشاره به افزاش نرخ کرایه های حمل و نقل در سال جدید اظهار داشت:  شوراي شهر تهران در راستای گران شدن نرخ کرایه های حوزه حمل و نقل عمومی تلاش کرده به واسطه هزينه‌هايي که در طول سال به رانندگان تحميل مي‌شود و با توجه به مشکلات رانندگان، فشار زيادي به شهروندان وارد نشود.

  وی با اشاره به اینکه افزایش15 تا 25 درصدی نرخ کرایه های حوزه حمل و نقل در سال 93 ادامه داد: این افزایش بدون در نظر گرفتن افزایش حامل های انرژی است و اگر زماني افزايش حامل‌هاي انرژي بالاتر از حد متعارف باشد بايد بررسي‌هاي لازم در اين زمينه انجام شود اما اگر قيمت حامل‌هاي انرژي به شکل معمولي افزايش يابد تغيير مجددي در افزايش نرخ کرايه‌هاي تاکسي‌ها نخواهيم داشت.

  عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به خصوصی شدن سازمان تاکسیرانی افزود: از آنجایی که فعالیت تاکسیرانی زیر نظر بخش خصوصی است مطمئنأ کرایه تاکسی ها هم در همین چند روز آینده گران می شود ولی اگر این گرانی در حدی باشدکه مردم توان استفاده از این ناوگان را نداشته باشند به سمت ناوگان اتوبوسرانی و مترو خواهند رفت.

  دوستی تصریح کرد: با گرانی نرخ کرایه های ناوگان تاکسیرانی مردم به استفاده از ناوگان اتوبوسرانی و مترو کشیده خواهند شد که با این اقدام ناوگان اتوبوسرانی و مترو با چالش مواجه خواهند شد چرا که به دلیل کاستی های فراوانی که دارند قادر به سرویس دهی کامل و مناسب به مردم نیستند.

  وی با اشاره به گران شدن زود تر از زمان بلیت مترو گفت: درسال های گذشته شهرداری برای گرفتن یارانه دولتی خود مشکل داشت و با کمبود بودجه مواجه بود شاید برای همین امسال زودتر کرایه ها را گران کرده تا بخشی از هزینه ها جبران شود. به هرحال هرقدر شبکه حمل و نقل ما توسعه پیدا کند در کاهش ترافیک و سالم کردن هوا موثر است

  منبع: تهران پرس
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.