• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » افزایش مراجعه به جایگاه های سوخت برای استفاده از سوخت فازاولی
  کد خبر : 1848662

  افزایش مراجعه به جایگاه های سوخت برای استفاده از سوخت فازاولی

  افزایش مراجعه به جایگاه های سوخت برای استفاده از سوخت فازاولی

  همزمان با نزدیک شدن به زمان اجرای فازدوم هدفمندی یارانه ها و بتبع تغییرقیمت حامل های انرژی تب مراجعه به پمپ بنزین ها جهت پرنگاه داشتن باک وسایل نقلیه نیز بالا گرفته است این در حالی است که درروزهای پایانی عمرفاز اول هدفمندی یارانه هامردم سعی می کنند با باک های پراز سوخت به استقبال فازدوم هدفمندی یارانه ها بروند.

  افزایش مراجعه به جایگاه های سوخت برای استفاده از سوخت فازاولی Reviewed by Farnaz on Apr 8Rating:

  همزمان با نزديك شدن به زمان اجراي فازدوم هدفمندي يارانه ها و بتبع تغييرقيمت حامل هاي انرژي تب مراجعه به پمپ بنزين ها جهت پرنگاه داشتن باك وسايل نقليه نيز بالا گرفته است اين در حالي است كه درروزهاي پاياني عمرفاز اول هدفمندي يارانه هامردم سعي مي كنند با باك هاي پراز سوخت به استقبال فازدوم هدفمندي يارانه ها بروند.

  به گزارش تهران پرس،وسيله نقليه داران سعي مي كنند تا باك هاي خود راهنوز خالي نشده ،پركنند تا باك هاي وسايل نقليه اخرين كام هاي خودرا از بنزين و گازوئيل گران نشده بگيرنداين در حالي است كه همين رويداد مراجعه وسايل نقليه به جايگاههاي سوخت را از نرم معمول خارج كرده است .

  موسوي به عنوان يك  جايگاه داربنزين به تهران پرس گفت : از زمان تاييد و تكذيب خبر افزايش قيمت بنزين مراجعه به پمپ بنزين هاافزايش يافته است و وسايط نقليه داران سعي مي كنند تا پيش از افزايش قيمت بنزين و گازوئيل ،باك هاي خود را با قيمت هاي فعلي سر ريز نگاه دارند .

  همچنين پيگيري هااز چندين جايگاهنيز  بيانگر آن است كه افرادي كه در كارت خود بنزين اضافي دارند سعي مي كنندتاپيش از اجراي رسمي فازدوم هدفمندي يارانه ها وبتبع افزايش قيمت حامل هاي انرژي ، بنزين ذخيره اي خودرا كمي بالاتراز نرخ يارانه اي عرضه كنند اين در حالي است كه اخيرا مسئولان از سوخت نشدن بنزين ذخيره شده در كارت هاي سوخت خبرداده اند .

  منبع: تهران پرس
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.