• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » زمان اعلام دستمزد کارگران در سال93
  کد خبر : 1846963

  زمان اعلام دستمزد کارگران در سال93

  زمان اعلام دستمزد کارگران در سال93

  سخنگوی کانون عالی انجمن های صنفی کارگری ایران گفت:وزیر کار ارائه هر گونه مدل جدیدی در تعیین حداقل دستمزد سال 93 کارگران را رد کرد چون ساختار این کار در دولت وجود ندارد و همچنین این مسئله باید به صورت سه‌جانبه مورد توافق قرار گیرد.

  زمان اعلام دستمزد کارگران در سال93Reviewed by Farnaz on Feb 25Rating:

  هادی ابوی در گفت وگو با مهر در خصوص افزایش دستمزد کارگران در سال93 اظهار داشت:در هفته گذشته تشکل‌های کارگری، نمایندگان بازنشستگان و نمایندگان برخی انجمن‌های صنفی با وزیر کار جلسه ای داشتیم که درباره میزان دستمزد کارگران در سال 93 صحبت شد.

  وی در ادامه افزود:وزیر کار ارائه هر گونه مدل جدیدی در تعیین حداقل دستمزد سال 93 کارگران را رد کرد چون ساختار این کار در دولت وجود ندارد و همچنین این مسئله باید به صورت سه‌جانبه مورد توافق قرار گیرد.مدل هایی همچون شاخص های بانک مرکزی و تورم به تعیین حداقل دستمزد کمک و اعمال خواهد شد.

  سخنگوی کانون عالی انجمن های صنفی کارگری ایران با تصریح بر اینکه طرح توزیع سبد کالایی یک تجربه تلخ از عدم حمایت دولت یازدهم از اقشار ضعیف و درآمد جامعه در اذهان جامعه کارگری به‌ جای گذاشت، اظهار داشت:وزیر کار قول مساعد داده است که در در زمان توزیع مرحله دوم سبدکالا تمامی کارگران و بیمه شدگان تامین اجتماعی این سبد را دریافت کنند و حتی برنامه ای برای شناسایی واحدهای فاقد مجوز وجود دارد که به این افراد نیز سبدکالا تعلق گیرد.

  ابوی همچنین از برگزاری اولین جلسه بررسی دستمزد سال 93 کارگران خبر داد و گفت:در این جلسه عنوان شد که شورای عالی کار تا پایان سال سه جلسه ویژه در خصوص دستمزد خواهد داشت که به احتمال بسیار زیاد اواخر هفته آینده یکی از جلسات تشکیل خواهد شد.

  منبع: مهر
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.