• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار , حوادث , مطالب برگزیده سایت » محاکمه (کفتار پیر تهران)به اتهام تعرض به دختران بیمار
  کد خبر : 1846919

  محاکمه "کفتار پیر تهران" به اتهام تعرض به دختران بیمار

  محاکمه (کفتار پیر تهران)به اتهام تعرض به دختران بیمار

  شهریور امسال فردی فردی به همراه همسر و خواهرش با مراجعه به کلانتری ۱۱۳ بازار به مأموران اعلام کرد :در بازار تهران ، فردی ناشناس به ما نزدیک شد و با معرفی خود به عنوان پزشک به هر سه نفر ما پیشنهاد کار داد و به این بهانه و با خوراندن قرص ، ما را بیهوش کرد و تمام اموال همراهمان را به سرقت برد.

  محاکمه (کفتار پیر تهران)به اتهام تعرض به دختران بیمارReviewed by Farnaz on Feb 24Rating:

  همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده و در شرایطی که کارآگاهان در حال انجام اقدامات پلیسی از شاکی پرونده و همسر و خواهر وی بودند ، پرونده مشابه دیگری نهم مهر ماه به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که در آن پرونده نیز زن و شوهر جوانی از سوی یک پزشک قلابی و به همان شیوه وشگرد بیهوش و مورد سرقت اموال قرار گرفته بودند . 

  IMG23231666
  این زن و شوهر جوان پس از حضور در پایگاه هفتم، در اظهاراتی مشابه به کارآگاهان عنوان کردند: برای تهیه وام به بانک شعبه خیابان بهشت مراجعه کرده اما به علت نبودن رئیس بانک ، برای استراحت به داخل پارک شهر رفتیم . در داخل پارک فردی حدودا ۵۰ ساله و با ظاهری کاملا آراسته و مرتب به ما نزدیک شد و با معرفی خود به عنوان پزشک مدعی شد که قصد استخدام یک زن و شوهر به عنوان سرایه دار و همچنین کار در داروخانه را دارد .
  زمانی که در خصوص میزان حقوق و شرایط کار به توافق رسیدیم، به دعوت این شخص و برای تنظیم قرارداد به یک مسافرخانه در منطقه باب همایون رفتیم . پس از اجاره اتاق از سوی این شخص و به بهانه رفتن به آزمایشگاه برای گرفتن آزمایش خون، اعتیاد و …، این شخص از من و همسرم درخواست کرد تا کپسول هایی را که او ارائه کرده بود را استفاده کنیم که به محض خوردن آنها ، هر دو نفر بیهوش شدیم. پس از به هوش آمدن خودمان را در بیمارستان مشاهده کردیم و متوجه شدیم که طلا و جواهرات همسرم به ارزش تقریبی ۱۰ میلیون تومان به هراه کیف دستی حاوی ۷۰ دلار ، ۵۰۰ هزار تومان وجه نقد و دو عدد گوشی تلفن همراه به سرقت رفته است.
  با توجه به حساسیت به وجود آمده در خصوص پرونده ، کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی با انجام چهره نگاری و با مراجعه به مسافرخانه شناسایی شده در منطقه باب همایون اقدام به بررسی تصاویر دوربین های مداربسته مسافرخانه پرداخته و در بررسی تصاویر به دست آمده از چهره نگاری و دوربین های مداربسته موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه دار پلیس آگاهی به نام “محمدعلی” ۵۴ ساله شدند که تمامی سوابق گذشته وی نیز مربوط به سرقت های به عنف به شیوه بیهوشی بود .
  بلافاصله سوابق “محمدعلی ” مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد که وی چند سال پیش نیز به همین شیوه و شگرد اقدام به سرقت کرده که در یک فقره از سرقت ها ، یکی ازمالباختگان به علت عوارض ناشی از مصرف داروهای بیهوشی فوت کرده بود .
  بر اساس بررسی سوابق “محمدعلی ” ، مشخص شد که وی به تازگی و در ۱۰ تیر ماه از زندان آزاد شده و در همین فاصله کوتاه از زمان آزادی ، دوباره سرقت های خود به همان شیوه و شگرد گذشته را از سر گرفته است.
  با توجه به سوابق متهم در بلامکان بودن و احتمال تردد “محمدعلی” در مسافرخانه های منطقه باب همایون ، بلافاصله تصویر وی در اختیار مدیران مسافرخانه های منطقه قرار داده شد تا در صورت شناسایی، بلافاصله موضوع به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شود . 
  سرانجام ساعت سه بامداد ۲۵ مهر امسال کارآگاهان پایگاه هفتم آگاهی متوجه شدند که “محمدعلی” به همراه زن و مرد جوانی به یکی از مسافرخانه های منطقه باب همایون خیابان سوراصرافیل مراجعه کرده است.
  بلافاصله کارآگاهان به این مسافرخانه مراجعه و “محمدعلی” را در حالیکه اقدام به بیهوش کردن زن و مرد جوانی کرده و قصد سرقت اموال آنها را داشت ، دستگیر کردند .
  در زمان دستگیری ، “محمدعلی” به محض مشاهده کارآگاهان قصد داشت تا با خوردن چندین عدد از قرص ها کپسول های همراه خود اقدام به خودکشی کند که با هوشیاری کارآگاهان ، وی دستگیر و همزمان زن و مرد بیهوش داخل مسافرخانه نیز به بیمارستان منتقل شدند .
  با توجه به دستگیری “محمدعلی . ک” در محل ارتکاب جرم ، وی به ناچار لب به اعتراف گشود و در ادامه تحقیقات محل نگهداری اموال سرقتی در خیابان خیام شناسایی شد . با مراجعه کارآگاهان به مخفیگاه متهم و در بازرسی از این محل ، کارآگاهان موفق به کشف “وسایل گریم چهره “، “چندین دست کت و شلوار”، “انواع عینکهای دودی” ،”کیف مهندسی” و “انواع قرصها و آمپولهای بیهوشی” شدند.
  در ادامه ۳۷ زن و دختر و مرد از پزشک قلابی شکایت کردند که در بیش از ۱۰ مورد قربانیان مدعی شدند پس از بیهوشی مورد تجاوز قرار گرفته اند.
  با تکمیل تحقیقات مقدماتی در دادسرا، پرونده برای محاکمه به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.
  قرار مرد متجاوز ۱۲ اسفند یه صورت غیر علنی پای میز محاکمه قرار بگیرد.

  منبع: پایگاه خبری تحلیلی روز نو
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.