• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » افزایش یارانه کارمندان و کارگران دولت در سال93
  کد خبر : 1846613

  افزایش یارانه کارمندان و کارگران دولت در سال93

  افزایش یارانه کارمندان و کارگران دولت در سال93

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:قرار گرفتن برنج خارجی در سبدکالای دولتی باعث عدم حمایت از تولیدات داخلی است و باعث شده که بسیاری از کشاورزان نسبت به این تصمیم دولت معترض باشند.

  افزایش یارانه کارمندان و کارگران دولت در سال93Reviewed by Farnaz on Feb 10Rating:

  ابراهیم نکو  در خصوص انتقادهای وارده بر نحوه توزیع سبدکالا توسط دولت اظهار داشت:نقدهایی که بر نحوه توزیع سبدکالایی گفته می شود به دو صورت نقدهای منصفانه و نقدهای انتقام گیرانه تقسیم می شود.موافقان دولت بر این اعتقاد هستند که نفس توزیع این سبد بسیار مناسب و خیرخواهانه است.

  وی در ادامه افزود:افرادی که مجری توزیع سبد کالا هستند در اجرای این طرح بی تجربه بودند و همین امر باعث گردید که وجهه دولت خدشه دار شود.در جریان توزیع سبدکالا شاهد سوء استفاده های رسانه های خارجی بودیم که شان ملت ایران را زیر سوال بردند.متاسفانه صف های تشکیل شده در خیابان ها شخصیت کارمندان و کارگران و حتی بازنشتگان را لگدمال کرد.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که بهتر می بود نحوه توزیع سبدکالا به صورت نقدی انجام می گرفت خاطرنشان کرد:دولت باید نسبت به عواقب اجرای هر طرحی حساسیت داشته باشد و بر این امر معتقدم که برای حفظ شان و شخصیت ملت ایران به صورت نقدی پرداخت می شد.

  نکو در ادامه اعطای کالای خارجی در سبد کالایی را به مردم مشکل دیگر این طرح و خطای دوم این طرح دانست و افزود:قرار گرفتن برنج خارجی در سبدکالای دولتی باعث عدم حمایت از تولیدات داخلی است و باعث شده که بسیاری از کشاورزان نسبت به این تصمیم دولت معترض باشند.

  وی با انتقاد از محروم شدن برخی واجدین شرایط از دریافت سبد کالا خاطرنشان کرد: متاسفانه در مرحله اول کار کار‌شناسی انجام شده در خصوص شناسایی واجدین شرایط به قدری ایراد داشت که برخی از کسانی واقعا واجد شرایط دریافت سبد کالا بودند از دریافت سبد کالا محروم شدند و برخی دیگر که نیازی به دریافت سبد کالا نبودند واجد شرایط اعلام شدند.به طور مثال برخی از نمایندگان مجلس و اعضای دولت در سبد کالایی قرار گرفتند و کارکنان عادی مجلس از دریافت این طرح محروم شدند.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره نحوه اجرای هدفمندی یارانه در بودجه 93 اظهار داشت:دولت مکلف شده است که تا ابتدای تیرماه مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها را اجرایی نکند و علاوه بر افراد تحت پوشش  کمیته امداد و بهزیستی دیگر کارمندان و کارگران دولت نیز افزایش یارانه داشته باشند.

  منبع: تهران پرس
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.