• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار , حوادث » باند مخوف «اسپایدر» متلاشی شد
  کد خبر : 1846525

  باند مخوف «اسپایدر» متلاشی شد

  باند مخوف «اسپایدر» متلاشی شد

  شبکه بزرگ ورود و توزیع کوکائین در کشور با نام “اسپایدر” توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر منهدم و بیش از ۱۸ کیلوگرم کوکائین از اعضای این باند کشف و ضبط شد.

  باند مخوف «اسپایدر» متلاشی شدReviewed by Farnaz on Feb 9Rating:

  شبکه بزرگ ورود و توزیع کوکائین در کشور با نام “اسپایدر” توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر منهدم و بیش از ۱۸ کیلوگرم کوکائین از اعضای این باند کشف و ضبط شد.

  پلیس مبارزه با مواد مخدر با توجه به تاکید رئیس پلیس کشور به منظور جلوگیری از ورود ماده مخدر کوکائین، خرداد ماه سال جاری موفق به شناسایی یک تبعه آفریقایی در فرودگاه امام خمینی(ره) شد که در حال انتقال ۸۰۰ گرم کوکائین به داخل کشور بود.

  بلافاصله پس از دستگیری این فرد تیم ویژه بازجویی دو ساعت بعد برای پیگیری موضوع به فرودگاه اعزام شدند. با توجه به اینکه عده ای از داخل با این فرد در ارتباط بودند پس از گذشت چند ساعت رابط شبکه به نام جواد در یکی از مناطق مرکزی پایتخت شناسایی و دستگیر شد که در ادامه مرتضی از عناصر اصلی باند نیز به همراه ۸۰۰ گرم کوکائین دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

  با توجه به اهمیت موضوع از روز دستگیری یک تیم در پلیس مبارزه با مواد مخدر تشکیل شد که پس از ۵ ماه کار مدام اطلاعاتی موفق شدند توزیع کنندگان میانی را در سطح کشور شناسایی و تعدادی از آنها را به همراه ۶۳۰ گرم کوکائین دستگیر کنند.

   با ادامه اقدامات اطلاعاتی عوامل اصلی شبکه و وارد کنندگان کوکائین از آمریکای جنوبی شناسایی و پس از ۳ ماه رصد فعالیتهایشان در خارج از کشور سرانجام در دی ماه سال جاری هنگام ورود به کشور به همراه ۱۷ کیلوگرم کوکائین در عملیات ضربتی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. از این شبکه چندین میلیارد تومان وجه نقد کشف و ضبط شده است.

  اعضای این باند در استانهای آذربایجان غربی، کرمان و یزد علاوه بر تهران به فعالیت می پرداختند. در این رابطه ۷ نفر از جمله یک تبعه کشور توگو شناسایی و دستگیر شد.

  منبع: روزگار نو
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.